İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Uzman Bir Arkadaş Aranıyor

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
PHP scriptler tasarlanacak yada editlenecektir ayrıntılar ıcın lutfen msn adresınızı pm yollayınız

E

ErsinAcar

Misafir
Ne tür scriptler üzerinde çalışılacağını pm alabilir miyim ?

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dosya upload ,resim upload ,reklam,video upload vs vs bu tarz scriptler bu yuzden msnden gorusmemız lazım yanı yaz yapalım malesef olmaz...Birde profesyonel scriptler olacak bu yuzden gercekten uzman arkadaslar lazım..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
kusura bakmayın ama bana hiç gerçekçi gelmediniz,
profesyonel çalışma olayında vsvs takıları olmaz, msn den değilde yüzyüze sözleşmeli iş yapılır, bu kadar script istenmez.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bende marez scriptler üzerinde çalışılacakmış gibi bir izlenim uyandı.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ya bence çok tepki gösteriyoruz :)

PHP scriptler tasarlanacak yada editlenecektir ayrıntılar ıcın lutfen msn adresınızı pm yollayınız

şu mesajdan; mareze, ciddiyetsizliğe ulaşdık :) öncelikle bir olayı anlasak sonra karar versek.Hak yememiş oluruz istemeden.

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaslar suanda benım ve cevremdekı ınsanların bazı scriptlere ıhtıyacı var.Bende bunları tek tek yazmak yerıne msnden goruselım dedım.Yuzyuze goruselım tabıı sızmı gelırsınız benmı sızın yasadıgınız ile geleyım yol parasını karsılarsınız herhalde...marez yazdıgım bıryer gormedım ısımde olmaz...ve sunu soylıyeyım nasıl bır zeka zıhnıyetıdır kı msn cagırınca baska bır amac gusuluyor msn gelenden 100 kontur alıyorum geldıgı anda:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5