İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Video/Dizi/Film Scripti (6 Adet Bot + Part ve Yorum sistemi + Div/CSS Tasarım)

Cristiano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
PHP Video/Dizi/Film Scripti (6 Adet Bot + Full Link SEF + Part ve Yorum sistemi + Div/CSS Tasarım + Puanlama)

Afis.jpg

Merhabalar,

Son olarak hazırlamış olduğum Php video scriptini satışa sunmuş bulunuyorum. Scriptte 6 adet gelişmiş botun yanı sıra, dizi ve film siteleri için part sistemi, video puanlama, yorum, alt kategori desteği, editör yönetimi gibi özellikler bulunmaktadır. Ayrıca Full admin panelinden sitenin kontrolü tamamen sağlanabilmektedir. Linkler id içermemekle beraber "videoadi.html" şeklinde hazırlanmıştır.

Demo : Tıklayınız

Script Özellikleri :

• Linkler arama motoru dostu haline getirilmiştir. (Oyun ve kategoriler id içermez)
    Video : video-adi.html
    Kategori : kategori/kategori-adi/
    Etiket : izle/etiket-adi.html

• Tasarım tamamen CSS olarak hazırlanmıştır. (Table tagları içermez)

• İçeriğin hızlı indexlenmesi için otomatik sitemap bulunmaktadır. Admin panelinden ping yollayıp, indexlenmeyi hızlandırabilirsiniz.

• RSS desteği bulunmaktadır.

• Puanlama sistemi bulunmaktadır, ziyaretçiler videolara oy verebilir.

• Yorum sistemi bulunmaktadır, ziyaretçiler videolara yorum yapabilirler.

• Dizi ve film siteleri için part sistemi bulunmaktadır.

• Admin panelinden aktifleştirilip / pasifleştirilebilen site içi aramalar etiket olarak kaydedilir.

• Ziyaretçiler siteye video gönderebilir. Gönderilen içerikler admin onayından sonra yayınlanır.

• Scripte ait 6 adet bot bulunmaktadır. ( youtube, yahoo, izlesene, akilli.tv, dailymotion, mynet )

Botların Özellikleri :

• Botlar arama fonksiyonuyla çalışmaktadırlar.
  • Bulunan sonuçlara göre videoları (resim dosyasını) dilerseniz sunucuya çekebilirsiniz.
  • Videolar siteye upload edildiğinde resim isimleri otomatik (link sefli) şekilde adlandırılır.
  • Resimler siteye upload edildiğinde resimlerin üzerine site ismi yazılır. ( Örnek )

panel-bot.png

Admin Panel Özellikleri :

• Video ekleyebilme / silme / düzenleme (İsterseniz resim ve flv linkleriyle, isterseniz bilgisayarınızdan upload edebilirsiniz.)

panel-video-ekleme.png

• Kategori ekleyebilme / silme / düzenleme
  • Alt kategori ekleyebilme / silme / düzenleme

panel-kategori.png

• Etiket ekleyebilme / silme / düzenleme
  • Genel site istatistiği (Toplam ve onay bekleyen içerik istatistiği)

panel-istatistik.png

• Onay bekleyen video, yorum ve etiketlere onay verme
  • Video botları kontrolü
  • Site ayarları (Site içi arama kaydı açık kapalı, yorum yapmaya izin verme, site açık kapalı, sayaç kodu ekleyebilme)

panel-ayar.png

• Full meta tag yönetimi

panel-metatag.png

• Reklam alan yönetimi (Tüm boyutlardaki reklam alanlarının yönetimi)

panel-reklam.png

• Editör yönetimi (Editör ekleyebilir, silebilir ve düzenleyebilirsiniz)

panel-editor.png

• 12 adet FLV Player skin seçeneği (Dilediğiniz flv player skini seçebilirsiniz)

panel-skin.png

• Google ping (Siteyi güncelledikten sonra site haritası için Google'a ping yollayabilirsiniz.)
  • Gönderilen iletişim formu bilgilerini görme, iletiyi cevaplama
  • Admin bilgilerini değiştirebilme.

Bu harika scriptin fiyatı yanlızca 100 TL.

Not: Script domain lisanslıdır. Youtube botu hariç diğer botlar için 2 aylık garanti vermekteyim. Extra domain için ücret 50 TL'dir. Oyun scriptini alan müşterilere %25'lik indirim yapılacaktır.

zaferr02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
çok güzel bir scrip olmuş,Hayırlı satışlar diliyorum.

Cristiano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Son 10 adet script satışı gerçekleştirilecektir. Almak isteyenler kaçırmasın. ;)

senbuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgileniyorum

kardeş ilgileniyorum pm attım buraya da yazıyorum [email protected] bu adresten bana ulaşırsan sevinirim iyi günler

ufukefe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kitap sitesi yapmak için bu tarz bir script arıyorum. bu scripti kullanabilir miyim?

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Bana biraz onarcade'yi anımsattı. Ana sayfadaki popüler ve son eklenen videolar bölümü ile video gönderme bölümünü onarcade'ye benzettim fakat gerçekten çok güzel olmuş. Hayırlı satışlar.

AcidShock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok beğendimi söylemek isterim hayırlı satışlar hem renk hemde tema birbirini tamamlıyor enfes

Cristiano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kitap sitesi yapmak için bu tarz bir script arıyorum. bu scripti kullanabilir miyim?

Biraz php bilgisiyle her türlü sisteme uyarlayabilirsiniz. Ufak sayılabilecek değişiklik konusunda yardımcı olabilirim.

Bana biraz onarcade'yi anımsattı. Ana sayfadaki popüler ve son eklenen videolar bölümü ile video gönderme bölümünü onarcade'ye benzettim fakat gerçekten çok güzel olmuş. Hayırlı satışlar.

Görüşünüz için teşekkür ederim.

Çok beğendimi söylemek isterim hayırlı satışlar hem renk hemde tema birbirini tamamlıyor enfes

Güzel görüşünüz için teşekkürler.

Son 5 adet script satışı yapılacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi