İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php video scripti fiyati nedir?

H

hedehot

Misafir
arkadaslar basit cok ugrastırmayacak bir script oldugunu düsünüyorum. elinde olan varsa veya bastan yazabileck arkadaslar var ise fiyat ögrenmek istiyorum.

admin paneli olucak
admin panelinden video eklenebilecek
ekleyecegin videoyu baska bir siteden cekmek icin url kısmı felan olacak
videoyu eklerken videoya bir isim verilecek ve link bu isime göre olacak
mesela

Video ismi Kamera sakasi
domain.com/videolar/kamera-sakasi.php bu tarz olacak.

kac paraya ve kac günde yazabilirsiniz? ( sadece fiyat arastiriyorum )

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bekle aynen dedigin gibi hatta daha fazlasını yaptım sadece 50 YTL 'ye satıcam bundan daha ucuzu yok.

H

hedehot

Misafir
bu özellikteki bir script 50 ytl pahalı degilmi? yada bana mı öyle geliyor aceba?

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Millet sadece 300 YTL civarına dizayn yapıyor Sanalvadi 50 YTL'ye scripti satıyorum dediğinde çok pahalı gibi bir laf geliyor.Bence saçmalık..Daha bile pahalı olması gerekir o kadar emek var işin içinde.

H

hedehot

Misafir
Millet sadece 300 YTL civarına dizayn yapıyor Sanalvadi 50 YTL'ye scripti satıyorum dediğinde çok pahalı gibi bir laf geliyor.Bence saçmalık..Daha bile pahalı olması gerekir o kadar emek var işin içinde.

saçma olan suan senin yazdıgın sanırım. ben sadece bir bilgim olmadıgı icin daha kurt olamadıgım icin (senin gibi) bu fiyatı cok olarak gördüm. ama birkac kisiye sordum ve uygun oldugunu söylediler. senin ve senin gibilerin yorumlarından dolayı böyle şeyleri almak yada baskasının almasına aracı olmakten nefret eder oluyorum. sen script yazmıyorsan yada alakan yok ise neden cevap verirsin anlamıyorum.

Mesaj sayını yükseltmek icin geyik bölümüne sıradan şeyler yaz hic degilse eglenirsin..

Sanalvadi msnde vardın sanırım ordan görüselim script bittiginde. iyi calısmalar

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Soracaksan adam gibi sor öğren.Direkt olarak bilmediğin şey hakkında pahalı gibi bir yorum yapma.Bilmemek değil öğrenmemek ayıp ama sen hem bilmiyorsun hem de konuşuyorsun.Bir de kendi mesajlarına baktıktan sonra bana laf atarsan sevinirim.

H

hedehot

Misafir
Soracaksan adam gibi sor öğren.Direkt olarak bilmediğin şey hakkında pahalı gibi bir yorum yapma.Bilmemek değil öğrenmemek ayıp ama sen hem bilmiyorsun hem de konuşuyorsun.Bir de kendi mesajlarına baktıktan sonra bana laf atarsan sevinirim.

adam gibi yazmısım sormusum fiyatini ögrenmek istedigimi. Sen neden atlarsın anlamadım ki ben? script fiyatini script yazabilecek olanlardan sordum yada elinde mevcut olanlardan sordum. sen neden atlarsın ki bos bos. mesaj sayın yükselsin die benim baslıgımı kullanma bidaha.

epaprat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alstrasoft videoshare hos guzel scriptirde bir suru ek ihtiyaci vardir... Ve acaip sistemden yer shared hosting te yada vps te dusunuyorsan utun derim. Bu scripti anca dedicated pakliyor...

H

hedehot

Misafir
Mywedding tesekkürler. fiyatlar hakkında az cok bilgi edindim ve bilmedigim seyler icin düsüncemi dahi söylememeyi ögrendim. sagolun ilgilenen arkadaslar.

T

trgup

Misafir
ya arkadaşlar.
sanalvadi nin yaptığı scripti ben alacam
ve
fiyat çok çok ucuz
herhalde millet 10 lira falan sanıyor ki scripti pahalı gibisinden laflar edebiliyorlar

ben sanalvadinin msn inde gördüğümde sittir ya milletle dalga geçiyor gibi düşündüm. ama öle değilmiş.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
her fiyata script olur. yazıldığı gibi 50 ytl ye de çok bulursunuz, 500 ytlye de, bedavaya da!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5