İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php yi gören internet tarayıcısı

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
php yi gören internet tarayıcısı olsa ne yapardınız. hemen sitelerinize :D

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ufo gördün mü sen hiç çatlak ?

görmedim , ama ben mesela dedım geyik olsun dedım meraktan sordum, ama bir düşünsene

php c++-c# herneyse cıkmıs adam sonucta bunu yaptıysa bunun çözümünüde yapan adama kalmış ama imkansız değil yapan adam için.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Ufo gördün mü sen hiç çatlak ?

bizim evde bir kaç tane var markası kütahya porselen :)
images

E

Erturk

Misafir
Aklında bulunsun, tarayıcılar HTML okur. Dinamik programlama dillerini ise sunucudaki belirli programlar (PHP için Zend örnek verilebilir) derler ve bir nevi HTML cevirirler. Buradan şunu çıkartıyoruz, Tarayıcıların PHP dilini görmesi neredeyse imkansızdır. Ha tabi sunucuda bir sıkıntı yoksa...

Not: Yanlıs biliyorsam lütfen uyarınız.

Ek olarak; ben değil Google, Yahoo, eBay , Facebook düşünsün :)

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Erturk cevap için teşekur ederim bak bunu bilmiyodum veya hiç ogremek istemedim herhalde

LionBeq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne saçma cevaplar var yaw.. Burası geyikhane ve adam soru soruyor, herkeste uzman nedense :s

Bu arada soru gayet mantıklı ilerde böyle birşey olabilir.. ama o zamanda facebook gibi php kodlarımız şifrelerdik herhalde :)

E

Erturk

Misafir
Ne saçma cevaplar var yaw.. Burası geyikhane ve adam soru soruyor, herkeste uzman nedense :s

Bu arada soru gayet mantıklı ilerde böyle birşey olabilir.. ama o zamanda facebook gibi php kodlarımız şifrelerdik herhalde :)

Gerçekten seninki çok mantıklıydı... :alkış::alkış::alkış:

Biz neden akıl edemedik ki bunu :hönk::ağla:

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15

Facebook php kodlarını nasıl şifrelemiş? Bu bilgiyi nerden edindin, kaynak gösterir misin?

LionBeq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook php kodlarını nasıl şifrelemiş? Bu bilgiyi nerden edindin, kaynak gösterir misin?

facebook nasıl şifrelediğini açıklasaydı şifre denen bişey kalmazdı onlar için ;) facebook kaynak kodlarına bak anlarsın ;) tabi html ve php bilgin varsa :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ertürk sen hiç gora'yı izlemedinmi? Adam yedigün içmek için makinaya portakalı koyması yetiyor. Yarın öbürgün çeşitli sorguları anlayıp kendi kafasına göre yazabilecek bir tarayıcı neden olmasınki? Çok basit bence. Yapılabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5