İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phpbb de kontrol edilebilir link vermek...

babish

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yeni bir premodded phpbb hazırlıyorum ve bu sistemin en altında genelde geliştiricisinin sitesi olur modified by... gibi daha açık bi örnek türkçe çeviri canver.net gibi mesela...

benim öğrenmek istediğim mesela phpbb türkçe çeviriyi yapan arkadaşlar link verirken uzaktan kontrollü bi link ekleselerdi.. javascript olabilir.. amaç pagerank değil ama istediği zaman dağıttığı tüm o linklerin url lerini değiştirebilse daha kullanışlı olabilirdi belki benim görüşümm..

umarım anlatabilmişimdir.. varmıdır bunun yolu? bilen anlatabilirse sevinirim.. şimdiden çok teşekkürler...

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir bölgeye iframe kodu eklersin iframe url ide sende olur istediğin zamand eğiştirirsin. Ama bu hiç güvenli değil. Ben sitemde dışardan iframe çalışmasını istemem.

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Güvenlik konusunda biraz yadırganabilirsin. FSO gibi algılanabilir, ancak promodu kullanan kişiyi hiçbir riske sokmadan bunu yapmak için aklıma gelen en iyi bir var.

phpbb2 ve phpbb3'ün sürüm kontrol sistemini incele. Herhangi bir yere yerleştiğin bir txt belgesinden bu linki okutabilirsin. Hız için de cache yöntemini kullan.

Yapamam, zor dersen canversoft senin için yapabilir ;)

babish

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet hiç aklıma gelmemişti son sürüm kısmındaki yazıyı fln uzaktan kontrol ediyorlar.. biraz bakınayım ben ozaman olmassa canversoft a başvurabiliriz :) teşekkürler... iframe aklıma geldide o olmaz sanırım diyodum ama gittigidiyor comun reklam sistemi aklıma geliyordu javascript.. neyse susayımda bakıym ben sürüm kontrollerine :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5