İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phpbb forum /google

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phpbb forumu olan ve seo için mod yüklenmemiş herhangi bi forumunuz indexlendimi acaba? bir türlü indexlenmedi bende bunun için mod kurmak istemedim açıkçası... şöyle bi göz gezdirdim indexlenmiş forumda görmedim... siz hiç gördünüzmü acaba? ayrıca hangi modu tavsiye edersiniz kurmam için?

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İndex'lenir illa ki modsuz falan.
Fakat bir Google Tab modu kurarsan ve ziyaretçilere session id verilmesini engellersen daha iyi indexleme olur.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SeVeRaL' Alıntı:
İndex'lenir illa ki modsuz falan.
Fakat bir Google Tab modu kurarsan ve ziyaretçilere session id verilmesini engellersen daha iyi indexleme olur.

hem iyi hemde kaliteli olur.3 tane kod değişikliği var zaten çok değil..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msjı yazdıkdan sonra aylardır indexlenmeyen site indexlendi... google amca iyinetle senkronize çalışıyosa bilelim...:p

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hiçbir mod yüklemesi yapmadım. Eskiden plus kuruluydu o zamanlar 50 bin sayfa indexliydi. foruma geçtim aynı gün plusın dosyaları silindi ve forum 100 indexten tekrar yükseldi. arada 30 binlere çıkıyor 14 bin olmuş şimdi . öyle geçinip gidiyoruz google la :)

ama şu session ları bende kaldırmayı düşünüyorum herkes onlar hakkında bir şeyler söyleyip duruyor.

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aşağıdaki dosyayı firar adlı arkadaşın özel isteği üzerine ekliyorum siteye.
Bu eklentiyi kurduğunda çok güzel bir seo sistemi kurmuş oluyorsun phpBB foruma. Dosyalarda göreceğin web sitesini kontrol etmeni tavsiye ederim yeni versiyonlar için..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5