İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phpBB forum onay maili sorunu..

S

SILAM

Misafir
phpBB forumu kurdum basariyla forumu actik girdik..uye olup onay mailini kullanici,acik sectim bir anda forum bozuldu..tekrar sil , kur yine kullanici ,evet secince yine bozuluyor? bu maile aktivazyon maili gelmesi icin acik olmasi lazim degilmi?ama neden bozuluyor?ne yapmam gerek?acilen bilgi lutfen..cunku bugun kisa bir vaktim var 1 aylik tatile cikicam..forum admininine teslim etmem gerek forumu..

M

mavidusler

Misafir
Aktivasyon mailinin gitmeme sebebi gönderme işlemi için smtp seçilip yanlış smtp ayarları girilmesi olabilir. Smtp seçeneği aktif olmamalı. Bazen de aktivasyon gidiyor ama link yanlış oluyor. Bu durumda da ayarlardan sitenin adresini düzgün yapmanız önerilir

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.yoursite.com adresini degistirmezsen yanlış link gider.
Forum Admin Panelinde Ayarlar Kısmını İyice kontrol et. O Zaman Sorunları Çözebilirsin..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Mesajlar nobody olarak gidiyorsa From: headerlari tanimli degilse bir cok sunucu bu mailleri spam veya bozuk sanip yollamaz. Cok oluyor oyle seyler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5