İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phpbb heklendi

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaparlar abi bu adamlar zevk olsun diye herseyi yaparlar :) neyi kanitliyorlar bilmiyom sanki ellerine cok sey gecicek. ben site heklemekten köseyi dönen görmedim daha :D

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
awstats açığından dolayı heklendiler.
fakat esas sorun şudurki, phpbb ücretsiz bir yazılım olduğundan dolayı paralı diğer scriptlerin sahipleri tarafından çok fazla incelenip açıkları vs bulunmaya çalışılıyor gibi gelmeye başla. aynı şey phpnuke içinde geçerli. açık olabilir ama bu açıklar zamanla kapatılır. adamlar kapayamadan yeni bir şeylerin çıkması çok acayip.

Paralı olanlarda bu pek olmuyor ki, yakında çok fazla açıkları onlardada açıklanacak bence.

Serbülent Daşkın

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
a group of politically motivated hekers dedigine göre paralı script satanların işi olabilir.
Scriptin açıgı degil.hostu heklemişler sanırım.

W

W3BMASTER

Misafir
hekler heklerler babanızın malımı ki siz dert yakınıyorsunuz... Eğer bi açık veya başka bi zaaf varsa burasıda heklenir...heker dediğin acımasız olmalı

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya hocam heking yada saldiri olayi genel birseydir, neden asiri tepki verdin anlamadim, babanizin mali bilmem ne, sonucta iyi niyetli bir hek , lamerlik olayi olamaz degilmi, belli ki bir gicikliklari olmus ki bence baska bir forum grubunun isidir, insanlari phpbb den uzaklastirmak icin yapilmistir kanimca.

adam gibi hekerin basimin uzerinden yeri vardir, ama lamerin 8okum kadar degeri yoktur:)

ayrica kevin mitnick gibi adamalar acimasiz filan degillerdi, onlarin olayi baska

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
hek == Eğlence , Bunun dışında olanlar ise ticaret erbabı... : ) Tabi lame ler ayrı...

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
insanlara faydası olan bir oluşuma yapıldıgı için tepki gösteriyoruz biz.
dialer sitelerine yapsalardı bizde mutlu olurduk :rolleyes:

E

erotikbul

Misafir
Hayret bir şey ya.. Gidin, v bulletin'i hekleyin, hizmet için cebelleşen insanlarla değil.. Acaba hangi zekalı gruplar yapıyor bunları :(..

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paralı forumlarla ilişkisi olanlar dışında kim phpBB karşıtı olabilir ki? phpBB süper bir proje. Tamamen open-source ve bedava. Bunu kim yaptıysa hakkaten geri zekalı veya çok aç gözlü olmalı.

Bir de Santy virüsü vardı geçenlerde. Aynı grup olabilir o virüsü yayan.

B

bandelas

Misafir
ya tatmin meseşesi herhalde adamlar başka türlü boşalamıyorlar herhalde

B

Bedavalar-Net

Misafir
W3BMASTER' Alıntı:
hekler heklerler babanızın malımı ki siz dert yakınıyorsunuz... Eğer bi açık veya başka bi zaaf varsa burasıda heklenir...heker dediğin acımasız olmalı

Ben dahil bir cok kisi kullaniyor bu PhpBB yi ve kullanirkende ben kendi adima söyleyeyim her zaman helal olsun bu bedava hizmeti bizler icin saglan PhpBB ye diyorum.

.Onur. Cok güzel söylemis + 1 milyon olarak katiliyorum,gerizekali bunu yapan ve bu sekilde düsünenler !

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
simiens crew isminde birisi veya birileri. phpbb yi "kasıtlı" heklediklerini zannetmiyorum çünkü günde rasgele 10 küsür siteyi indiriyorlar. phpbb.com da arada kazaya kurban gitmiş.

E

erotikbul

Misafir
Nasıl tatmin oluyorlar bilmiyorum ama normal insan işi olmadığı çok kesin ve net.

ya tatmin meseşesi herhalde adamlar başka türlü boşalamıyorlar herhalde
..:) bu yoruma +1 diyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5