İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PhpBb Plus Sohbet Bloğu heking attempt! hatası

newfolder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ffgq5.jpg

phpbb2 plus ta sohbet bloğunda hata! portal sayfasında 2-3 dk.bekledikten sonra sohbet bloğu heking attempt die hata veriyor.sebebi ne olabilir? Bir türlü çözemediğim hata bu.ilgilenirseniz sewinirim.şimdiden herekze teşekkürler

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam sanırım serverdeki mod_security rule larından biri engelliyor. Server sahibine danışabilirsin...

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aslında bu bir hata değil mod_security kurulu olması ve default ayarların olmaması iyi birşey :)

sadece onlara sorun hayır derlerse ben olsam mod_security rule setlerini sorardım onlardan biri engelliyor.. zaten whm de göreceklerdir logda...

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
hayır flood algılamış olabilir. bu script (mod) güvenliğidir.. ilgili modun yapımcısıyla görüşmen sorununa yardımcı olabilir..

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
modu kullanmadım ama en basitinden ilgili dosyaya girip ilk satırlarını okursan adresini filan bırakmıştır. veya olmadı türkçe phpbb forumlarına girip bu sorunu sık yaşayanlarla görüşebilirsin..

ben bi siteme (phpbb ye değil ama) eklemiştim bunun gibi bişeyi. bana da böyle uyarı veriyodu. ben de admin paneline girip (phpbb de bunun admin paneli varmıdır nerdedir bilemiyorum) kendi ip adresimin banını kaldırıyodum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5