İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phpbb portal isteği / ücreti ile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;Sakarya Üniversitesi için sauforum.com u yakın bir zamanda hizmete sunmak istiyoruz.

Örnek aldığımız bir site var teknikforum.com sanırım kendı hazırladıkları indexe phpbb entegre etmişler.

Bu tarz bir portalı ücreti ile yazdırmak istiyorum.
Pm atabilirsiniz yada msn : [email protected]

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tesekkurler dostum ama tam isteğimizi karşılamıyor.ilgilenecek arkadas yokmu baska ?

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
--------------------------------------------------------------------------------

Projeyi üstlenmiş olarak nitelendirdiğim Alexis tarafından kandırıldım.Forumlardaki mesaj sayısına,maillerindeki profosyonel yazılarına güvenerek iş verdiğim adam 15-16 yasında cocuk cıkmıstır.Yılbaşından önce söz verdiği çalışmayı bitirmeyi bırakın olumlu yada olumsuz bir mesaj bile atıp haberdar etmemiş zamanımı çalmıştır.

bugun telefon ile aradım kendisini ne soylesem bilmiyorum yapmayacagım dedi.size söz vermedim dedi.aşağıda forum ahalisinin affına sığınarak mesajlasmamızı yayınlıyorum.

İLK MESAJI :
Önceki yazdığım özellikleri taşıyan yeni bir phpBB3,

* Çalışmalara 17 Aralık tarihinde başlanılacaktır.
* 24 Aralık 2007 Cuma günü size gösterilecek,
* 24-27 Aralık tarihine kadar belirli değişiklikler yapılacak ve teslim edilecektir.
* 27 tarihinde teslim edilecektir.

İKİNCİ MESAJI :
(drnburak)aksilikleri de hesaba katarak yeni tarihler verebilirmisiniz bende ona göre hazırlıklarımı yapayım.hayırlı çalışmalar.

(ALEXİS)Bu hafta içi

PROFOSYONEL olarak gördüğüm ve canversoft.net adı altında ücretli işler yapan bu arkadaşa dikkat edin derim.Kendisini ofisinde ziyaret edeceğiz önümüzdeki hafta zaten yüreği varsa cevap yazar.

Amacım polemik yaratmak değil sizleri uyarmaktır.Benim gibi kimsenin mesaj sayısına ve yazdığı profosyonel gorunumlu mesajlara aldanmayın

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Konuyu kilitliyorum diğer başlıktan devam edin lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5