İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PhpBB uzmanı arıyorum.

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Phpbbde özel optimizasyonlar yaptıracağım, 10 maddelik bir iş listemiz var. sağdan soldan bulma imkanı olan modlar olmadığından , phpbb ve kodlama üzerine uzmanlaşmış bu işi sorunsuz becerebilecek birini arıyorum.

orhanorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dekan öncelikle bu konuya talip olmadığımı belirterek değinmek istiyorum.

Yapılacak çalışmaları buraya yazarsan, yardımcı olacak arkadaşlar yada senin düşündüklerini daha önceden düşünmüş ve yapmış, hem ülkemizde hemde yurtdışında insanlar muhakkak vardır. Herkes bir ucundan tutsa forumun gelişecektir. Biliyorsun phpbb bu dünyada kişisel desteğin en yoğun olduğu forum sistemidir..şimdi biri çıkıp uğraşma kardeş vbulletine geç diyecektir, onlara gülüyorum bazen, sen yoluna devam et.. bir gün herkes phpbb ye geri dönecek, temennim budur :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5