İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Phpbb, Vbulletin İle İlgili Güzel Sorular

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Phpbb Forumunda yazılan son 10 ya da 5 konuyu anasayfaya ekleme kodu varmı acaba, daha sonrasında bu kodun vbulletin versiyornuda olabilir o da işe yarar. Bide Vbulletinde forumda bir başlıkta ilk başlık yazının hemen altına reklam konuluyor bu nasıl yapılıyor acaba ?

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bravo Aykut ya benim aklıma hiç gelmemişti. Harikasın hakketen Sorunları çözüm bulmana hasta kaldım. Tebrik eder Başarılarının devamını dilerim.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
risingstar aykut doğru söylemiş tepki vermen boşuna. forumun sayfasına girip yukardaki community yazan yere tıklayıp istediğini aratırsan sorularının cevabını rahatlıkla alırsın...

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tr.St Kardeşim Ben İngilizceye çok hakim biriyim ama bu sorumu arama bölümünde hangi kelimelerle anlatabilirimki banner yazarak arattım ve çıkan sonuçların çoğunu okudum. Ama yine sonuçsuz kaldım. Ben zaten bunları düşündüm. Ama yine de sonuca ulaşamadım. Onun için buraya yazdım.

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tr.St Verdiğin Bilgilerden ve Harcadığın Emekten Ötürü Teşekkür Ederim.

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman sizin deyimlerinize göre ki bu deyimlere çocuk bile güler! bu forum başlığını silin burdan ne anlamı kaldı "vbulletin" adlı forum başlığının burda ? Madem cevap vermiyorsunuz sorusu olan insanlara ciddiyim silin.
Bilmiyorsanız sorunun cevabını o zaman altarnatif yerler elbet gösterirsiniz ama bu şekilde olması gayet yanlış ve rahatsız edici.

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yanlis

valla bu bölüme tıklayınca hemen vbulletin.com açılmalı.

baktım da dişe dokunur birşey yok.

hep soru sorulmuş cvp yok.

cevap verenlerde eleştri almış.

vbulletin in en büyük eksikliklerinden biride bu yardımlaşma yok destek yok.

erman toroglu ne diyor herkez oxford mezunu mu nerden bilsin ingilizce.

bence yanlış.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Jabba' Alıntı:
O zaman sizin deyimlerinize göre ki bu deyimlere çocuk bile güler! bu forum başlığını silin burdan ne anlamı kaldı "vbulletin" adlı forum başlığının burda ? Madem cevap vermiyorsunuz sorusu olan insanlara ciddiyim silin.
Bilmiyorsanız sorunun cevabını o zaman altarnatif yerler elbet gösterirsiniz ama bu şekilde olması gayet yanlış ve rahatsız edici.

rahatsızlık duyanı biz burda zorla tutmuyoruz. biz sadece insanların hazırcı olmasını engellemeye çalışıyoruz. bu başlığı okursan eninde sonunda istenilen bilgi verilmiş. ve fazladanda diğer kullanıcılarında yararlanabileceği iki site adreside verilmiş.

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman forum diye birşey olmasın ya saçmalık dediklerin hiç bir soruma cevap bile verememişin zatende veremezsin sonuç belli 1+1=2 Bu senin dediğine göre o zaman asla ve asla forum diye veya yardımlaşma plartformu diye birşey olmasın demek.Başkada birşey yazmıcam zaten yazılıcak birşey kalmadı lol..

Bu arada neden üstüne alındın onuda hiç anlamadım.Sen vermişin cevabı evet ama ilk mesajına bir bak istersen.Resmen diyorsun ki ilk mesajında git kendi sitesinden öğren..Madem öğle sende buraya "vbulletin" diye bir forum başlığı açma ki oda gelip sormasın.

B

BlackHazarD

Misafir
V BULETTIN DOWNLOAD LİNK ALLAH RİZASI için elinde Olan versın

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rica ederim her zaman böyleyimdir.

burdaki tek sorun vb hakkında destek sadece lisanslı kullanıcılara veriliyor.
burda herkez soruyor. kimde lisans var kimde yok belli degil .

ben sordugunuzu forum admine sordum. reyting i yüksek diye bu başlıgı açtım demişti.

yani vbulletin.com yazıyorsak bir bildigimiz varki yazıyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5