İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phpBB

deli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
S.a arkadaşlar sitemde bazı düzenlemeler(ftp de dosya transferleri) yaptıktan sonra,sitede bazı problemler oluştu.Şöyle ki eski açılan konularına altına bişeyler yazınca sorun yok ama yeni konu açtığım zaman bu konu forumda görünmüyor.

Daha sonra tüm dosyaları ana dizine kopyaladım ve bu sefer de sürekli header problemi çıkıyor...

Warning: fopen(./cache/sql_1b3a6fd8aeb583473fe7905fggg3883139.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/xxxx/public_html/db/mysql.php on line 408

bunun gibi...Ayrıca bunlardan baya bi var :).Nasıl bi çözüm yolu önerirsiniz?Ne yapmalıyım...

alem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cache klasorunun chmod'unu 777 yaparsan sorun kalkar diye düşünüyorum.

deli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla oldu :) tamam hocam sağolasın epey mutlu oldum benden bi isteğin var mı :D

alem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rica ederim,

images/avatars/gallery burası olması lazım burayıda 777 yap. Avatar yüklerken sorun yaşayabilirsin.

iyi günler :)

deli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki hocam bir sorun daha var,şimdi siteyi bi süredir kapalı tutuyoduk,farklı bir klasöre taşımıştım.Şimdi tekrar ana dizine taşıdım(aynı senaryo).Yeni açtığım konular sitenin normal halinde görünmüyor fakat eski halinde sorunsuz.Karışık oldu örnek veriim.;

sitenin orjinal hali : www.asdasd.com
kapalı ikenki hali : www.asdasd.com/eski

eski klasöründe değişiklikler(açılan konular) görünüyor.Ama yeni halde terslik çıkarıo.Neden olabilir.

deli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site üzerinde yönetim paneline giremiyorum da phpmyadmin den halledebiliyorum.Onu da anlatayım.phpmyadmin den veritabanına giriyorum,orada phpbb_config klasörüne giriyorum ve cookie path i "/" olarak ayarladım,önceden "/eski" idi.İlla da yönetim panelinden de mi ayar yapmamız gerekli???

deli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onu zaten yaptım da sorun devam ediyo yaw işte :(

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tüm sqlda eski diye arat başka yerde de kalmış olabilir.. (üstten search kısmıyla)

deli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamdır bir yerde daha kalmış dediğiniz gibi hallettim saolun :).

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5