İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phpbbde durduk yere beliren hata

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

6 aydır sorunsuz çalışan phpbb2 kurulu sitemde mesajların görüntülendiği viewtopic.php sayfasında

Kod:
Warning: Unexpected character in input: '' (ASCII=7) state=1 in /home/xxx/public_html/forum/viewtopic.php on line 1147

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forumtek/public_html/forum/viewtopic.php:1147) in /home/forumtek/public_html/forum/viewtopic.php on line 564

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forumtek/public_html/forum/viewtopic.php:1147) in /home/forumtek/public_html/forum/includes/page_header.php on line 485

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forumtek/public_html/forum/viewtopic.php:1147) in /home/forumtek/public_html/forum/includes/page_header.php on line 487

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forumtek/public_html/forum/viewtopic.php:1147) in /home/forumtek/public_html/forum/includes/page_header.php on line 488

şeklinde uzun bir hata belirmeye başladı. PHP bilgim olmadığı için kodlara müdahele edemiyorum. bir bilen varmı nasıl çözülür bu problem?..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
on line *** yazan satırlardaki kodlar nelerdir? birde kabul edilmeyen karakter diyor '' bende ascii bir karakter olarak görünüyor ama ne olduğu belli değil, ac66 gibi birşey olmasın bir baksana... olmadı viewtopic.php ve page_header.php bunları bi yeniden yükle yada değişiklik varsa buraya koy iki dosyayı onlara bakalım

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script klasörünü tekrar gönderdim sorun kendiliğinden kayboldu.tşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5