İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Phpden anlayanlar bir bakabilirmi?

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Bir site açtım. fakat hazır tema ve php, php den hiç anlamıyorum. sadece bir kaç kodun değişmesi lazım yardım edermisiniz?(Tıkla)

Gördüğün gibi site farklı başlık var fakat hepsinde yanı yazılar var bu nasıl değiştirim?
Video katagorisinde sadece video , yazı bölümünde sadece yazı olacak..

Php kodlarını atabilirim.
Yardımcı olursanız sevinirim..

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam phpden ziyada wordpress düzenlemesi bu php bilen birçok kişi wp düzenlemesi yapamayabilir, gönüllü olarak yardım etmek isteyecekler olmassa ücretli sorunu çözmeye çalışırım, ücreti pm attım.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Siteyi sana kim kurdu?
PHP bilmek gerekmiyor bunu wp-admin yönetim panelinden yapabilirsin.

Sezer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Video Klasöründe index.php i acip title e bakin.

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam video klasörü yokta.. katagori_video diye birşey var.. katagori son yazılanlar , katagori videolar falan diyer 3-4 tane daha var için deki kodlar hep yanı yazdığım bir yazı bütün katagorilerde çıkıyor (panelden baktım panelle alakası yok.) bu katagori videoda hangi kodu eklersem sadece video bölümünde video çıkar, yazı bölümünde yazı ?

kodları paylaşabilirim?

Ekleme:

Bence buradaki kodlar yüzünde; Video bölümünde çıkmaması gereken yazı, video bölümünde çıkıyor. bu kodları değiştirseniz? Video bölümde sadece video cıksa?
Neden böyle söylüyorum bu kodlar ortak.. anısı video bölümüde'de var. Resimdede,son yazılan yazıda aynı kodlar var..

Kod:
<?php get_header(); ?>

<div id="onsayfa">

<div id="container">

<div class="katbaslik">
<h2><?php single_cat_title(); ?></h2>
</div>

<?php if(have_posts()) : ?><?php while(have_posts()) : the_post(); ?>

<div class="info">

<div class="posthumb"><?php echo tj_thumbnail(); ?></div>

<h2>
    			<a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a>
    		</h2>

<div class="infodata" style="background: url(<?php bloginfo('template_url'); ?>/images/tarih.png) left no-repeat;"><?php  the_time('d F Y'); ?> tarihinde</div>
            <div class="infodata" style="background: url(<?php bloginfo('template_url'); ?>/images/yazar.png) left no-repeat;"><?php  the_author(); ?> tarafından gönderilmiş</div>
            <div class="infodata" style="background: url(<?php bloginfo('template_url'); ?>/images/hit.png) left no-repeat;"><?php if(function_exists('the_views')) { the_views(); } ?> kez görüntülenmiş</div>
            <div class="infodata" style="background: url(<?php bloginfo('template_url'); ?>/images/yorum.png) left no-repeat;"><?php comments_popup_link( __( 'Yorum yap', 'portal' ), __( '1 Yorum Yapılmış', 'portal' ), __( '% Yorum Yapılmış', 'portal' ) ); ?></div>

</div>

<?php endwhile; ?>

<div class="navigation">
		<?php if(function_exists('wp_pagenavi')) { wp_pagenavi(); } ?> 
	</div>

<?php else : ?>

<div class="post" id="post-<?php the_ID(); ?>">
		<h2><?php _e('Not Found'); ?></h2>
	</div>

<?php endif; ?>

</div>
<?php get_sidebar(); ?>
</div>
<?php get_footer(); ?>
</div>
</body>
</html>

abramus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum
zaten bir sayfa olur hepsinde bu çok normal.
dinamik olmasının esprisi o. sen bir kategoriyi seçersin. wordpress hangi kategori olduğunu
girdiğin adresten anlar.

o kategori bilgisini sayfa görüntülenirken kullanır.
sana sadece istediğin kategori bilgilerini gönderir.

gönderdiğin sayfaya gelene kadar zaten hangi kategori bilgisi olduğu filan çözülmüş olup o sayfaya gelir.

bu bir destek hizmetidir. biraz incelenmesi gerekiyor yapmak istediğin şey neden olmuyor. şu an ki verdiğin bilgilerle kimse bilemez.

sitene baktım. kategorileri seçebileceğim bir yer göremedim ki daha. kategorileri oluşturup sitede yayınlasan ona yazmak istediğin bir kaç yazı yazsana problemi bizde görsek belki soruna daha net cevap verebiliriz.

sağlıcakla kal

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5