İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Phpmyadmin'den database indirirken 0 MB indiriyor..

BySiMSeK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar Arkadaşlar;

Phpmyadmin'den db dönüştür diyip download etmeye çalıştığımda 0 MB olarak indiriyor...Bunu 10 MB db üstü için yapıyor. 5 MB bir db indirdiğimde indiriyor..

php.ini tüm satırlara baktım fakat göremedim.

Centos.5.0 Plesk 8.4.0 Kullanıyoruz

Yardımcı olursanız sevinirm arkadaşlar

Saygılarımla;

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
pleskte yedekle veya backup yazan yerden tum yedegi indirsen içerisinde mysql olacaktır.. Ama indirdikten sonra ac bak var mı diye..

2. phpmyadminden yedek alırken dışarı aktar diyeceksin... Orada soldaki butun sutunları secip asagıda dosya olarak kaydet sec dene..

BySiMSeK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;

Plesk yedekte sıkıntımız yok fakat sadece phpmyadminden indirmiyor...
Drop Table vs bunları da denedim.Fakat olmadı farklı bir sıkıntı söz konusu ama çözemedim hala uğraşmaktayım..

Saygılarımla;

Gizlen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
root olarak giriş yapıyorsan olur.
db ye ait domainin bilgileri ile giriş yapıp deneyin.

The_Delicius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bendede ayni sorun var forumumun db sini almak istiyorum yaklasik 1 haftaya kadar boyle bi sorunum yoktu, donüstürden yedeklyiordum, tabloyu ayri datayi ayri sekilde 1 hafta once aldigim data yedeginin boyutu 17mb civari, tablo yedegini almakta bi sorun cikmiyor zaten 55 kb kadar boyutu var fakat datayi alamiyorum bi türlü arkadasa oldugu gibi 0 kb lik bos bi sayfa iniyor. 1 haftadir sorunu halledemdim gitti, data indririken tablodan hepsini degilde 3-5 dosya sectigimde 2-3 mb lik iniyor ama bazilarini indirmiyor, komple hic indirmiyor. Burdan backup tan indir falan demeyin ordan sorun yok zaten veya diger mysqldumper le falan indridim ama olmasi gerektiginden cok kucuk boyutta iniyor. Bu sorunu anlamis degilim yeni sayilirm zaten, bilmiyorum neyapmam gerekli belkide basit bi cozumu vardir, sizlerden cozum bekliyorum. Tesekkürler

The_Delicius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bendede ayni sorun var forumumun db sini almak istiyorum yaklasik 1 haftaya kadar boyle bi sorunum yoktu, donüstürden yedeklyiordum, tabloyu ayri datayi ayri sekilde 1 hafta once aldigim data yedeginin boyutu 17mb civari

yazdigim mesaji tam okumadin galiba dostum daha once defalarca aldim yedek nasil yapiclacagi hakkinda bi sorunum yok, sadece suan aldigim SQL dosyasi pc ye bos olarak iniyor. problemim bu. tesekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5