İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phpnuke Cok önemli !!!!

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar phpnuke lu bir sitenin download bölümüne kayıtlı olan dosyaları yeni kurdugum phpnuke sitesine kolay yönden kopyalama yolu varmı phpMyAdmin filandan yapabiliyormuyuz.700 dosyayı tekrar yazmak istemiyorum yardımlarını bekliyorum arkadaşlar

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phpmyadminden gir ve dowlond yazan tabloloru indir ve yeni kurduğun nukeye yukle

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum ben yapamadım galiba.phpmyadminden downloadları alamıyorum

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Her iki tarafta PHP Nuke ve tablosal yapilar ayni mi. PHPMyadmin'de export kismindan istedigin tablolari sectikten sonra export ederek SQL ciktisini al, onu yeni database de import et.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
update etsen daha kolay olmazmı phpnukede fazla çalışmadım ama tablolardon dowlond yazan tabloları sececeksin ve dönüştür dersin belgelerime dosya olarak kaydet .ve yeni veri tabanına yuklersin bu kadar

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla dostum yapamadım bir türlü Aras abi ye söyledim o yapıyor.Ben yapamadım

M

mavidusler

Misafir
togan1903' Alıntı:
walla dostum yapamadım bir türlü Aras abi ye söyledim o yapıyor.Ben yapamadım
Ben bu "Aras abi"nin durumunu düşünemiyorum bile :) (Ben daha yardım istemicem diyorum ama her seferinde yine yardım istiyorum kendilerinden)
Yapman gereken şuydu:
Önce taşımak istediğin veritananı üzerindeki şu tabloları yedekle:
nuke_downloads_categories
nuke_downloads_downloads
nuke_downloads_newdownload
nuke_downloads_editorials
nuke_downloads_modrequest
nuke_downloads_votedata

(Son 3 tablodaki verileri taşımak istemiyorsan şart değil)
Sonra yeni veritabanı üzerinde bu isimdeki tabloları drop et. Ardından SQL sorgusunu çalıştır.
Tabi bu arada "Aras abi" zaten sorunu çözmüş olabilir. Ben fikir verme babında yazdım

S

SaveTargetUs

Misafir
phpmyadmin'i açıyorsun. üst kısımda menuler var. sondan bir önceki türkçe ise dönüştür sanırım. ingilizce ise export. Onu tıklıyorsun. Sonra ortada tablo isimleri çıkıyor. altkısımda yazılı olan tablo isimlerini seçiyorsun. sayfanın en alt kısmında go var. onu tıklıyorsun ve yükleme başlıyor. Bilgisyarına yükledikten sonra yeni açtığın sayfanın phpmyadmin ine bağlanıyorsun. Sql yazıyor üst kısımda onu seçiyorsun sonra tabloyu seçiyorsun gidiyor. Eğer gitmezse. bilgisayarındaki sql i not defterinde aç. sonra tabloları ayrı ayrı dosyalara koy. teker teker yolla. şimdi nasıl ayrı dosyalara koyucam diyceksin. not defterinde bir sayfa aç içine tabloyu koy. kaydedip uzantısını sql olarak değiştir. not defterine sığmayan tablolar wordpad de açmalısın. kolay gelsin.
nuke_downloads_categories
nuke_downloads_downloads
nuke_downloads_newdownload
nuke_downloads_editorials
nuke_downloads_modrequest
nuke_downloads_votedata

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5