İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phpnuke'ta sadece phpBB temasını değiştirmek

N

nomak78

Misafir
Bir okunma problemi yaşıyorum.. Eğer bir tema yüklemeden sorunu çözmek mümkünse, nasıl yapacağımı anlatırsanız sevinirim. Sorunu görmek için www.yakinkoruma.com forumlarına bir gözatmanızı rica ediyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forum yönetim panelinden tema'nın renklerini düzenleyebilirsin..

N

nomak78

Misafir
onu denedim.. orda renk siyah gibi görünüyor. ama gerçekte beyaz.. bu siteye yüklediğim temadan sonra oldu. tema'nın neresinde olabilir bu renk kodu.. bir fikriniz var mı?

N

nomak78

Misafir
hatta şöyle sorayım.. phpnuke ta.. sitenin temasını değiştirmeden sadece phpBB nin temasını değiştirmek mümkünmüdür?.. mümkünse nasıl?

cevaplayacak arkadaşlara şimdiden saygılarımı ve teşekkürlerimi sunarım..

turkuaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nuketurk.com powertuk.de phpkolik.com netopsiyon.com aktifnıke.com gibi nukeyardım sitelerine bak istersen... temayı yeniden editlemen gerekli sanırım. Yada forum desteği olmayan bir tema kullanacaksın. İkinci seçenekte; yani forum desteği olmayan bir nuke teması kullanırsan forumunu teması neyse o olur. Nukede kullandığın temanın kendi forum klasörü varsa sen forum yönetiminden temada değişiklik yapsanda bu görüntüye yansımaz.

olay şu şekilde gelşiyor:
forumun teması ve nukenin teması var normalde. bazı nuke temaları nın içinde forumun görünümünün naıl oalcağıda belirtilmiş bu durumda forum içindeki tema göz ardı edilmiş oluyor..
nuke temadı konusunda çok bilgili değilim. Ben forum klasörü ter almayan bir tema kullanmanı öneririm.. nuke için tema adresi ararsan theme.phpkolik.com ve nuke-theme.de yi öneririm.

kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5