İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

picasa firefox ücretleri

karakutuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
, google bu urunler sitenizden indirilip kurulursa 1 dolar verices diyor ama 10 cent veriyor

Picasa nin turkcesi yok zaten ingilizcesi var ona 1 dolar verdi ama firefox icin

9 tiklama var 4 indirip kuran ( donusum var ) ve toplamda 0,40 cent vermis...

9 0,25% 0 4 USD 0,40 seklinde..

siz de nasil durum ? yani firefox tan 1 dolar kazanan var mi ?

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bana picasada 0.10 veriyor firefoxta :(
yabancı site açmak lazım ya

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 usd kadar ekleme yapacağız diyorlar. ülkeye göre fiyat belirlemesi türkiyeden download başına 0.10USD veriyorlar
USA Download başına 1.00 USD

E

echo

Misafir
karakutu bişey soracağım konuyla alakalı değil ama siz öğretmenmisiniz?

isminizi bi arkadaşla muhabbette duydum

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence türkiyede tavsiye kullanılmaz. Günde 3 kişi indirmiyor bile. Yani indirse bile 0.3 veriyor. O para için görüntü kirliliği yapmaya deymez...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
karakutu' Alıntı:
, google bu urunler sitenizden indirilip kurulursa 1 dolar verices diyor

Kendin söylemişsin 10 centi sadece indirenlere veriyor.Kurdukları zaman 1 dolar kazanıyorsun :)

E

echo

Misafir
karakutu' Alıntı:
yok öğretmen degilim, öğrenciyim halen..

eehhehe tamam o zaman yanlış hatırladım.yasin diye (gözlüklü) bi arkadaş var o demişti hatta sitenizide söylemişti :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selim61' Alıntı:
Kendin söylemişsin 10 centi sadece indirenlere veriyor.Kurdukları zaman 1 dolar kazanıyorsun :)
alakası yok tr ye kursada 0.10 veriyor ülkelere göre farklı ücret ve herzamanki gibi tr ye en düşüğü

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam tık başına 0.01usd alınca ağlıyorsunuz bir download başına 0.10 usd beğenmiyorsunuz kimse size zorla koyun demiyorki isterseniz koyarsınız sitenize verilen ücret belli isteyen koyuyor sonuçta.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimsenin ağladıgı falan yok mesajlarına dikkat et biraz istersen.Arkadaş tam olarak öğrenmek istemiş bizde onu bilgilendirdik okadar.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akon' Alıntı:
kimsenin ağladıgı falan yok mesajlarına dikkat et biraz istersen. tam olarak öğrenmek istemiş bizde onu bilgilendirdik okadar.
mesajlarımı her zaman dikkatli yazmaya özen gösteriyorum , tekrar okursanız hangi anlamda yazdığımı anlarsınız mecaz anlamda kullandım ağlamak kelimesini.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok sorun değil sadece ben biraz yanlış anladım mesajını :)
ama şu açıdan bak çoğu yer 1 dolar alırken bizim 10 cent almamız kafamızı bozuyor haklı olarak tr ye tıklama payıda az veriyor

karakutuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıklayanın ülkesine göre değişiyor sanırım, yurt dışı ipi ile indirilip install edilirse 1 dolar, adsl ile indirip kurunca da 0,10 cent...

picasa'nin turkce reklami yok, ingilizce bannerini yayinladim, 1 dolar verdi.

su da olabilir. Turkce tavsiyelere 0,10 cent, ingilizce tavsiyelere 1 dolar.

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutmam' Alıntı:
reklam tık başına 0.01usd alınca ağlıyorsunuz bir download başına 0.10 usd beğenmiyorsunuz kimse size zorla koyun demiyorki isterseniz koyarsınız sitenize verilen ücret belli isteyen koyuyor sonuçta.

Kimsenin ağladığı yok. Sadece şikayetini dile getiriyor. Başka ülkelere 1 dolar bize 0.1 dolar

Ayrıca reklama tıklayınca 0.01 verio tavsiye 01 verio demişsin ama reklama tıklayan çok ama indiren yok ...

mike

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burda haksızlık yapıyorlar aslında bizde insan değilmiyiz. Onlardan neyimiz eksik?Programı onlarda aynı şekilde kullanıyor bizde.

web sitelerinde farkı anlaya biliyorum ama bunda çok saçma yapmışlar bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5