İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Picasa Tavsiye Basladi !

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google, Picasa resim goruntuleme programını da referral (tavsiye) sistemi icine aldi, download basi 1 dolar veriyor. Yanliz Turkce banner lar henuz mevcut degil.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
olayı nedır bu picasa nın tam oalrak acep

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 dolar değil, 1 dolar'a kadar.. Yani Türk kullanıcılar için 0.10 verir büyük ihtimalle..

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet daha önceki firefox tavsiyesi gibi türk hit'e 0.10 %90, zaten türkçeside çıkmamış ingilizcesinin ilgi göreceğini zannetmiyorum. türkçesini bekleyelim ;)

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bi kabul etmediler 2 hafta oldu bas vuralı

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
test edildi ve onaylandı. yabancı yüklemeler 1$ türk yüklemeler 0,10 $ ;)

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa yeri değil belki ama şu yapılırmı
şimdi ads tafsiyelerin hepsini veya 2 tanesini aynı sayfada bi bu resim edit progi bide tafsiyenin biri ikisini aynı anda aynı sayfada kullanabilirmiyim.._?

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eflatun' Alıntı:
yaa yeri değil belki ama şu yapılırmı
şimdi ads tafsiyelerin hepsini veya 2 tanesini aynı sayfada bi bu resim edit progi bide tafsiyenin biri ikisini aynı anda aynı sayfada kullanabilirmiyim.._?

hepsinden birer tane olmak sartiyla butun tavsiye reklamlarini ayni sayfaya koyabilirsin.

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekürler bu resim edit prog. koyduk bakalım ne getirecek tahminim yarın sabaha kadar bi 5$ alırım belki daha fazla :D

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence bu tutacak ..İnş.yanılmam en iy itavsiye...Çünkü bilg.ile ilgilenipte resime el atmayan yoktur..Hem de program Türkçe de...Bi de bannerler Türkçe olup da 1$ verseler di...bak keyfe...Hele de konusu resim yada download olan sitelere ne yarar ama...

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Reklamlar şu anda bu dilde mevcut değil.

cümlesi ne kadar da garip...

Ya Google Türkiye'ye önem vermiyor..
Ya da Google Türkiye ekibi bu konuda çok pasif davranıyor..

Tüm dillerde tavsiye bannerları hazırlanmadan neden bunu aktif hale getiriyorlar onu da anlamış değilim.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0.1$ veriyor 1 $ mış pehh 3kişi indirmiş 0.3 $ niye Türkiye'ye böyle yapıyorlar anlamıyorum ki hayır bir de yazıyor picasso tavsiyesi için 1$ diye utanmadan Türkçe olarak yazmışlar bi de bari 0.1$ veriyoruz deyinde en azından dürüst olduğunuzu düşünelim.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sitemde denedim 2 tane yabanci ülkeden download ettrirdim 2$ tam verdi TR den 3Kurulum yaptırdım toplam : 5 USD 2,30 tuttu yani Türk IP leri bir işe yaramiyor türk kullanicilarida.. yazik ne diyecegimi bilemiyorum

U

umurcan

Misafir
captainzap' Alıntı:
0.1$ veriyor 1 $ mış pehh 3kişi indirmiş 0.3 $ niye Türkiye'ye böyle yapıyorlar anlamıyorum ki hayır bir de yazıyor picasso tavsiyesi için 1$ diye utanmadan Türkçe olarak yazmışlar bi de bari 0.1$ veriyoruz deyinde en azından dürüst olduğunuzu düşünelim.

1$ a kadar diyo 1 dolar demiyo ki

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende konu açıldığından beri wallpapers sitemde var 10-15 tıklama vardı toplam bu gün 1 tane indiren olmuş 0.10 $ vermiş siteme türk ziyaretçi de hiç girmiyor nerdeyse nasıl oldu bu iş anlamış değilim.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Belki de Ziyaretçinin Türk olup olmadığına göre değil..Adsense hesabının sahibinin Türkçe kayıt olup olmadığıyla alakalıdır..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5