İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

picasa tavsiye böyle olabilir mi?

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site benim ;)
Google'a bildirmiştim. Yükletmek için herhangi bir hile yapmıyorum, sadece tavsiye linki koymaktansa sayfa yaptım insanlar indireceği şeyin ne olduğunu görsün diye.

Bu tip birçok yerli ve yabancı site de var(picasaindir.com, downloadfirefoxfree.com, firefox.gen.tr vs), yükletmek için hile yapılmadığı sürece google izin veriyor. Sayfadaki bilgileri de ben Türkçeye çevirdim kopya tercüme değildir, sonra birçok site siteyi kopyalayıp kendi sitesine koydu hala google analytic kodumu kaldırın diye sağa sola mail atıyorum hergün.

PS: Resmi site olmadığını sayfa altında belirttim ilk açtığımda
"Picasa Google Inc. tarafından dağıtımı yapılan ücretsiz bir üründür. Sayfadaki bilgiler ürünün resmi stesinden alınmıştır."

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç bişey olmaz dahada sevinir google bu olay için..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google banlayarak bile kendi reklamını yapıyor. herşey google ın işine geliyor.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
...Sayfadaki bilgileri de ben Türkçeye çevirdim kopya tercüme değildir, sonra birçok site siteyi kopyalayıp kendi sitesine koydu hala google analytic kodumu kaldırın diye sağa sola mail atıyorum hergün...
Savciliga ver, cevirileri yaparken noter onayli yaptir. Once egleniyorsun sonra aciyorsun... Yazik.

Ulkede webmaster yok kopyalayapistirmaster var bolca...

Bu arada "Picasa" ismini kullanmak icin Google'dan izin almissindir umarim.

Hayirli kazanclar, lamerlerede hayirsiz kazanclar diliyorum :eek:

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir problem olmadığını biliyorum.Benimde buna benzer bir sitem var Türkçe ingilizce sitede içerik olursa bir problem olmuyor.Sadece gidip indirme bannerını korsan tabi ki sorun çıkar.Ama arkadaşta öyle yapmamış sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5