İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pin artık 10$ olunca gelecek.

Robinyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildiğiniz gibi, kazançlarınız 50$'a ulaştığında, ev/işyeri gibi iletişim bilgilerinizi onaylamak için size kişisel kimlik numarası (PIN) gönderilir. Bu barajı, 10$'a çektiğimizi bildirmek isterim. Böylelikle, hesabınızdaki kazançlar 50$ yerine 10$ ulaşığında, 3 hafta içinde PIN numaranızın bulunduğu bir mektup alacaksınız. Bekletmeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için "Ödeme Geçmişi" sayfasından, yapılması gereken uyarı kutusundaki bağlantıları ziyaret etmenizi öneririm.
PIN.png

Son olarak, Pin kodunuzu girmeden önce hesabınızın hala erişebilir olacağından ve reklam göstermeye devam ederek kazanç sağlayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Yukarıdaki resimde olduğu gibi, size gönderilecek PIN zarfının bir örneğini görebilirsiniz.

Kamil Tavas-AdSense Publisher Support tarafından yayınlanmıştır
Çarşamba, Şubat 06, 2008 09:47

Eskmania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten iyi haber teşekkürler.Paranın birikmesini beklemek bi dertti pin bi dertti bu gerçekten iyi haber teşekkürler

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
yeni adsense üyelerine hayırlı olması dileğiyle, biz 50 doları beklemiştik :)

depeche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu pin neden $orun oluyoki ben yalnizca bir defa girdim yıllardır o pinden $onra ödeme alıyorum :D

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ay falan oldu galiba soru-cevapta yayınlanalı, ama İngilizcede 10 Türkçe'de 50 diye geçiyordu.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Yoo türkçe hesaplar için pinler yola çıkmış, siz söyleyince 3 hesaba baktım, pin gönderildi diyor.

İbo, google seni banlamaktan bıktı, sen hesap açmaktan bıkmadın :D

Sefikibo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyle oldu valla. Evdeki pin sayısının haddi hesabı yok ehü : )

BLooDLeSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pinim benim de gönderildi sanırım.mail filan gelmedi ama ödeme geçmişi sayfasında 'lütfen pininizi girin' bağlantısı çıktı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5