İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PIN DOĞRULAMA YARDIM

deja_wu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 6 aydır google adsense kullanıyorum ve 3 defa PIN isteği bulunmama ramen herhangi bir şekilde bana PIN ulşmadı bu konuyu google ye mail yolu ile bildirdim bana son olarak bir mail atarak fax çekmemi istediler fakat burda anlamadığım şunlar var.

PIN postalarınız size ulaşmadığına göre bu aşamada hesabınızı doğrulamak için şu yolu izleyebiliriz: Kimliğinizin ve adınıza ait AdSense hesabınız ile aynı adrese gelen bir faturanın fotokopisini +353 1 436 1001 numarasına fakslayın, faksın her sayfasının başına lütfen "ATTN GASWORKS DESK 405C" notunu ekleyin. Faksları başarı ile çektikten sonra lütfen bu e-postayı yanıtlayarak bize bilgi verin, PIN onaylama işleminize devam edelim.

Faturadan kastı ney acaba ?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adresinize gelen herhangi bir fatura, su,eletrik,doğalgaz,adsl gibi. adresi teyit etmek için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5