İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pin Geldi Sonunda

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Pinim bugun Evime Posta ilen geldi zarfta Kocaman Google yazıyordu :) ayrica Gecen haziran ayi icindeki Hesabımdaki Parayi Aceba bu Ayin 27 sinde Hesabıma yatırirlarmi Kimileri evet diyor kimileri hayir Diyor Arama kisminda Pek göremedim. Hem bilmeyenlerde ögrenmis olur.

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pin kodunu 15 Temmuzdan önce girersen ve geçen ayki (Haziran) kazancın 100$ ı geçmişse ödeme alırsın.

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha pin bekleyenler var bi de onları düşün :)

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 2. yi istedim halen bekliyorum ne gelmez postaymış :(

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
arkadaşlar benim de pinim bugun elime ulaştı. Tam 1 aydır bekliyordum. :)

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim pin'de dün gelmiş akşam gördüm 45 günde geldi :)

Nickless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 3 kez istedim göndermediler 4 kez mail attım 2 ay sonunda gönderdiler... :)

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bence Pin kodu istemeyibn Posta oldugundan dolayi gecikebiliyor ben tek bir sefer bile istemedim 28 gunde geldi. yapacagınız tek sey sabirli olmak. Cafo insallah onu alirim da catir catir yerim parayi :D

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana gönderdik dedikten 2 hafta sonra geldi 2 tane aynısından gelmişti , paranın geleceğine çok umutlandım onun için ama hala 70 $ da bakalım ne zaman 100 olacak..

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SaintOne' Alıntı:
Bana gönderdik dedikten 2 hafta sonra geldi 2 tane aynısından gelmişti , paranın geleceğine çok umutlandım onun için ama hala 70 $ da bakalım ne zaman 100 olacak..

az kalmış bidahaki aya alırsın inşallah du adresini bulursam bi tıkda ben yapayım :)

buldum tamamdır :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5