İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pin girilmişmi

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlr bir tanıdığın paneline girdimde bu arkadaşım pin girmişmi girmemişmi nasıl anlayabilirim ?

ilk sorduğumda girdim dedi ama 2.soruşumda pin ne fln dedi :) şüphelendim

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pin girilmemişse Raporlar kısmında

Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin bekletilmemesi için bir eylemde bulunmanız gerekiyor. Ayrıntılar için buraya tıklayınız.

yukarıdaki yazı çıkar.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
buradan anlayamazsın.Hesabım kısmına gel orada pin girin diye yazar zaten eğer girilmemişse.Birde lütfen sayfa ecpm lerinin yer aldığı screenleri yayınlamayın google kurallarınca yasaktır.

Bu sebeple eklediğinizi screeni kaldırdım..

M

MasterTR

Misafir
buradan anlayamazsın.Hesabım kısmına gel orada pin girin diye yazar zaten eğer girilmemişse.Birde lütfen sayfa ecpm lerinin yer aldığı screenleri yayınlamayın google kurallarınca yasaktır.

Bu sebeple eklediğinizi screeni kaldırdım..
hatirliyorum adsense ilk tr de acildigi gunler rapor yayinliyanlar icin hemen kaldir google banlamadan vs diye muhabbetler donuyordu :)

ne gunlerdi demek hala ayni kafadayiz

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım.. pin giriş kısmı bulunmuyor

Hesabım

Hesap Düzeni | Ödeme Geçmişi | Vergi Bilgileri

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
4 gün kadar önce adsense ya özellikle bunu sordum.Sebebide bir internette yayınlanacak bir dergiye ufak bir röportaj da verilerimi vermekti.Ancak gelen cevap kazancınızı, çekinizi bildireblirsiniz ancak diğer bilgileri 3. şahıslarla paylaşmak yasaktır oldu.
Yaptırımları varmı yokmu açıkcası bilemiyeceğim ama ben direkt resim olduğu için kaldırdım.Eğerki kopyala yapıştır olsaydı sorun olmayabilirdi.Arkadaşın yararı için yapdım bunu.Ama yasak değildir diyorsanız tekrar koyalım.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
anladım.. pin giriş kısmı bulunmuyor

Hesabım

Hesap Düzeni | Ödeme Geçmişi | Vergi Bilgileri

Ödeme Geçmişi'ne tıkla
774731pin.JPG

Pin'inizi girin demiyorsa sorun yok :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi