İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pin hala gelmedi

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar cok zaman gecti hala pin gelmedi ödemelerimi de bekletmeye aldim.. icerde bayagi param birikti. 23 Aralikta pin gonderildi hala ses seda yok aceba gelmiste evde olmadigim zaman mı gelmis oyle olursa postahaneyemi gitmem lazim yoksa yeniden pinmi isteyeyim istersem parami gecelek martin 25 sinde alabilirim cunki 15 Şubat''a kadar gelecegini sanmam aceba gelirmi veya pin girip sonradan ilk pinim geldiginde girsem olurmu

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3 hesabımıza da pin 10 günde geldi en geç. Sen tekrar iste en iyisi.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bana 3 ayda gelmişti bence sabırlı olun.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
1 pin 1 ay gelmedi bende yeni istedim yeni istediğim 1 haftada geldi ama daha önceden istediğim pinde geldi :)

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla aynı olup olmadığını bilmiyorum ama bi yerde hatta sanırım bu forumda 3 pinden birini girsek olurmuş yazıyordu

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabı ilk actıgımda pin kodu bi süre gelmedi, 2. yi istedim.sonra ikisi birden gelmişti.onun için bol pin istemekten kaçınmayın fazlası göz çıkarmıyor =)

indy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
uc kere de pin isteseniz gelecek olan uc pin de aynidir, degi$mez.dolayisi ile hangisi ilk gelirse o pini hesabiniza endi$e etmeden girebilirsiniz.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla benimde gelmedi 2 kere istedim en son ocak 13 de oluşturuldu 3. ye isteyipte gelmezse o zaman yandık :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5