İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pin hikayesi

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
google onayım uzun zaman önce geldide ben asıl sitelerimi yapana kadar(3 ay sürer) fazla uğraşmıyacağım bi siteyle pin i istiyecek kadar biriktirmeyi düşünüyorum ama pimi istediğim adresim çok karışık yapmışım mahalle/cadde apartman ayrı olduğu halde birleşik kat5 no13 gibi yaptım birleşik birleşik şimdi bu pin benim adresime gelirmi yoksa hiç uğraşmayıp başka başvuru mu yollasam?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bide galiba adresi değiştirebiliyoruz ben tekirdağ yazmıştım onu izmir(adreside) diye pin gelmeden değiştirebiliyomuyum

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adres doğruysa gelir sonuçta postacı getiriyor , şuan pin gönderildiyse o adrese gitmiştir izmire gelmez tekrar adresi değiştir pin iste yeni adresine gönderilsin

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mathiaxbars' Alıntı:
pin i istemedim hiç istemeden adresi değiştirebiliyormuyum
Ben değiştirmiştim.hesap a 10-20$ vardı adresi değiştirdim oldu.
Bildiğim kadarıyla sadece başvuran isimi değişmiyor.

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer hesap bakiyen 50$'ın altında ise Pin gönderimi yapılmamıştır. Girdiğin adresi sorunsuzca değiştirebilirsin. Ama eğer, bakiyenin 50$'ı geçtiği birkaç gün içinde Pin, O anda belirlenmiş olan adrese gönderilir. Yani; 50$ olana kadar istediğin kadar değiştir, en son girdiğini baz alır. Eğer 50$ geçtikten sonra adresi değiştirmek istersen, gönderilmiş olan Pin geçerliliğini kaybeder ve yeni adresine gönderilir. Umarım açıklayabilmişimdir. :)

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adresi değiştiremem kontrol ettim doğruu yani başka biyermi vereyim :) ikincisinide istettim bu sefer adresteki ğ-ç-ş gibi karekterleri düzeltip istettim hala aynı nedir necidir çözemedim olayı :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5