İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pin i girdim ama ödeme nasıl olucak

sunupcuyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ilk kez ödeme alacağım pini 6-7 gün önce girdim yani ayın 15 inden sonra ve ödeme geçmişi sayfamda 2 ödeme gözüküyor daha evvelki aylardan sanırım 15 inden sonra pin girdiğim için alamyacağım ödemeyi değilmi bilen arkadaşlar açıklarsa sevinirim

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öle olması lazım yani bütün işlermlerin ayın 15 inden önce itmiş olması gerek diye biliyorum daha bilgili arkadaşlarda vardır onlarda bi yorum yapsın

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 inden sonra girdiysen pini bir sonraki ödeme dönemine sarkar ödemen...

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doğrudur bende ödemenin bir sonraki aya sarkacağını düşünüyorum

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar konuyla alakasız bılıyorum ama konuya gereklı cevap verılmıs sonucta forumda aradım ama ıyı bır acıklama bulamadım pin gelmesi için bizim birsey yapmamız gerekıyormu yoksa 50 $ ı gecince pin kendi kendine yollanıyormu google tarafından

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hesap bakiyen 50 $ ı aştığı zamöan pin in otomatik olarak hesabındaki ew iş vs vs... adresine yollanır

deja_wu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
900 küsür oldu 3 pin isteme hakkımıda kullandım hala tık yok

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
900 küsür oldu 3 pin isteme hakkımıda kullandım hala tık yok
Epey olmuş senin içerdeki miktar, umarım biran önce gelir, gelmezse bazılarına sanırım e-posta ile de göndermişler pini.Bununla ilgili mesajlar var forumda, bir arat, olmazsa öyle istersin pini.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5