İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PIN Kaç Günde Gelir?

F

futbol-tr

Misafir
hesapta 12 Nisan'da pin gönderilmiştir yazıyor. En geç ne zaman gelir pin kodu? İstanbul Avrupa Yakası'nda oturuyorum

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
32. sinde gelir en geç :) yani mayısın 1 inde geçer eline en geç.

S

SILAM

Misafir
istanbul avrupa yakasi degil avustralya sidney de de otursan 3 haftadan assagi gelmez..bir kac baslik vardi bu PIN kodu ile alakali..digerlerindede ayni sureler yazilmis biraz arastirip baksaydiniz.

V

vuduu

Misafir
pin girmeden parayı göndermiyorlarmı yav google masus parayı geç ödemek için yapıyor bunları sinir oluyorum bu heriflere.

M

murme

Misafir
bana gönderildi falan yazmadi pin sanırım temmuz da üye oldum eski üye oldugum için pin onayi istemio bende

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen sanirim eskilere yada ingilizce site ile uye olanlara pin min gondermiyor,bana gondermedi ve de param geliyor surekli

Q

QuicK

Misafir
AkrepList' Alıntı:
aynen sanirim eskilere yada ingilizce site ile uye olanlara pin min gondermiyor,bana gondermedi ve de param geliyor surekli
Yuregime su serptin banada pin felan gelmedi. Ama parada gelmedi. 5 aylık üyesiyim ayıptır söylemesi. Daha gecen ay 100 $'ı gecebildim :D
Maxidirectory.com 'dan kazandırmazsa zaten adsenseye eyvallah diyecegim.

M

murme

Misafir
arkep bu kullandıgın dmoz verilerini alan scriptin adi nedir kardeş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5