İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pin Kaçgünde Geliyor?

uslanmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Kasım ayında ayın 4ünde pin oluşturuldu deniyor. Postaya verilme aşaması 4-5 günü alır deniyor. Bugün 20 Kasım. İstanbulda oturuyorum sizce şimdiye kadar gelmesi gerekiyormuydu. Daha vakit varmıdır. Sinirim bozuldu. Hergün posta kutusunu kontrol ediyorum.

Normalmidir sizin elinize kaçgünde ulaştı?

Saygılar...

DJ PİSAGOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sana gelen mail tarihinden 3-4 hafta sonra elinde olur.
Bence 10 gün sonra gelir PİN ' nin. Daha gelmez yani heyecan yapma :)

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana da ayın 10 unda yollandı diyor ama foruma baktım bazı arkadaşların baya uzun sürdüğünü söylüyor hatta 3 cü pini bile alamayanlar varmış neyse benimi gelsinde başka bişey istemiyorum

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
postada/adreste bi sorun çıkmazsa 3 haftada elinde oluyor.
kolaymı taaaaaaa amerikadan geliyor :):)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benım bugun geldı tam 9 gun surduinternational priorty air mail ile 9 gunde elımde

uslanmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Verdiğiniz cevaplar için teşekkürler. İçimi rahatlattınız daha bekliyorum vallahi. Benim gibide çok arkadaş var anlaşılan bekliyen. Adres bilgilerimi tekrar kontrol ettim. Hepsi doğru posta koduna kadar.

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
posta kodu çok fark ediyor. 20-30 gün arasında ulaşır muhtemelen.

- yeni pin gönderiminde, önceden gönderilmiş pin kodu değiştiriliyor mu? yoksa yine aynı pini mi gönderiyorlar?

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pin kodu değişiyor ama eski pin koduda yazsan yeni gelen pin koduda yazsan oluyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5