İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pin kalktımı ? eft ile beraber

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer çekini posta veya kargo ile istersen pin kodu gerekecek.

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Eft de hesabına yatırılan küçük miktardaki paralar pin gorevi goruyor. Yatırılıan miktarı yazıp hesabını doğruluyorsun.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
google böle bir açıklama yapdımıki eft de pin gerekmiyor diyorsunuz ? Denedinizmi yada ? Bu şekilde ödeme alan varmıki ? Yabancı forumlarda bundan bahsedilmiyor.hiç denk gelmedim.Lütfen emin olmadan kesin bilgiler vermeyelim arkadaşlar.Ben şimdi teredütte kaldım sizimi dinlesem google yimi ?

S

sohbetorg

Misafir
Şimdi benim hesabimda 50 $ var EFT secenegini sectim daha ilk kayit 100 $ astigimda otomotik olarak hesabima para yatirilirmi ayrica eft secenegini sectim dogrulanmamis diyor. Bilen biri cevaplayabilirmi.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sohbetorg' Alıntı:
Şimdi benim hesabimda 50 $ var EFT secenegini sectim daha ilk kayit 100 $ astigimda otomotik olarak hesabima para yatirilirmi ayrica eft secenegini sectim dogrulanmamis diyor. Bilen biri cevaplayabilirmi.

Biraz arama yapın lütfen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5