İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pin kodu geliş süresi

hakan20

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ağustos 2005'te pin gönderildi diyor fakat pin falan gelmedi.
Forumdaki diğer yazılarda istanbul da oturanlar 1 ay içinde pin kodlarının ellerine geçtiğini söylüyorlar. Fakat hala birşey yok. İkinciyi istemeyede çekiniyorum 2006'da falan gelir diye.
Acaba 1 aydan fazla bekleyen var mı?

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pin kodları dhl ile gelmiyor ki, normal posta yoluyla gönderiliyor bildiğim kadarıyla ( en azından benimki öyle geldi )

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
x

izmirde oturuyorum 36 günde geldi bi kaç gün daha beklersen gelir herhalde

hakan20

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam olarak ne kadar sürüyor bu pin postasının gelmesi?
Yani maksimum kaç hafta?

S

SiberSehir

Misafir
valla bende bekliyom öle 1 ayı geçti ikinciyide isyedik hala gelmedi korkmaya başladım

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok şükür benim bu gün geldi!

Darısı sizlerin başına.

Bursa 'dayım 2. pin isteme 16 Ağustos. İlk pin ingilizce geliyor diyolar bazıları ona göre baya çabuk gelmiş benim pin.

Eğer hala otomatik olarak 50$ 'ı geçince gönderilen pini bekliyorsanız hemen diğer pini isteyin tavsiye.

M

Metalirik

Misafir
15 ağustosda yaratılan pin, belki daha süresi var ama olsun gelmedi, bekliyoruz. 2 yi isteriz bu gidişle oda yılbaşına gelir hehe

B

By-e

Misafir
4 aya yaklaştım 3 kere pin istedim 3 defa adres değiştim gelmiyor, gelmiyor.. Google bu işe bir çözüm getirmesi lazım. Bunlarda pin olayıyla götürüyor işi iyi walla.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne güzel işte toplu alacaksınız paraları. allahtan bizim zamanımızda 20 - 25 gün sürüyordu. bende 2. pini istedim. ilk pin ingilizce 2. si türkçe idi. 5 gün arayla 2 pinde geldi :) şimdi millet 3-4 ay pin bekliyor. allah sabır versin ne diyeyim.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bide postacı zarfı önemsemeyip apartmanda oturuyorsanız apartmanın girişine atabilir veya posta kutusuna... bunada dikkat edin... postacıyı kollayın :) daha olmadı postaneye gidip benim adıma bir zarf gelecek onu iyi kollayın felan diyin.

hakan20

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar,
ikinci pin'i istersek birinci pin kodu geçersiz mi sayılıyor.
Çünkü ikinciyi istemeye korkuyorum, aralık ayına kadar gönderemezler.

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır birinci pinde ikincide ucuncude hepsi gecerli hangisi once gelirse eline onu gir sorun olmaz

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ptt ' den posta kutusu alın , yoksa postacıların insafına kalırsınız.

ptt'de post akutusu öğrencilere verilmiyor ( kural değil ancak yetersizlikten dolayı ) , ancak iş sahibi olarak alabilirsiniz veya çalışan olarak. İlk başvuruda 6 YTL + her ay için 0,75 YTL ödemesi var. Başvuru için nüfus cüzdanı fotokopisi ve ikametgah gerekiyor.

kolay gelsin.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aforizmalar' Alıntı:
ptt ' den posta kutusu alın , yoksa postacıların insafına kalırsınız.

ptt'de post akutusu öğrencilere verilmiyor ( kural değil ancak yetersizlikten dolayı ) , ancak iş sahibi olarak alabilirsiniz veya çalışan olarak. İlk başvuruda 6 YTL + her ay için 0,75 YTL ödemesi var. Başvuru için nüfus cüzdanı fotokopisi ve ikametgah gerekiyor.

kolay gelsin.

kesin bir çözümse öyle yapalım artık

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu pin olayını aydınlatalım. PİN NUMARASI 1 tanedir. yani her yollandığında ayrı gelmez. bi tane pin numaranız mevcut. yeni pin istediğinizde aynı pini bir daha yollarlar. PİN NUMARASI SABİTTİR....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5