İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pin Kodu Gelmiyor Bir Türlü

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
04 Ekim 2005 Salı tarihinden beri adsense kodlari sayfamda sanirim üyelik basvurum daha da evvelki bir tarihe dayaniyor, 2 defa pin isteginde bulundum PIN gelmedi 3-4 dega supportla iletisim kurdum son defasinda adsense ekibinden emel hanima durumumu anlattim bana 1 defa daha pin yollanmasini sagladi

En son şu tarihte PIN'iniz yaratıldı:
16.Oca.2006

Ancak bu güne kadar hala PIN kodu adresime ulasmadi. Benim adres ve banka bilgilerim GERMANY yani almanyadan kayitliyim. Bir yerlerde bir anormallik var ama nerede bilemiyorum. Tam anlamiyla caresiz bir sekilde bekliyorum.

Böyle duurmlarla karsilasan varmi, yada bu konuda ne yapabilirim bir tavsiyeniz varmi ?

Selamlar...

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana gelmesi 1 ay sürmüştü. türkiye adana bilmiyorum bence biraz daha bekle...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ewet ayni dert bendede mevcut 3 pin i isdedim vede 3 cüsüde bana hala ulaşmadı ve ben turkiyedeyim

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2,5 ayda geldi bana
1 hafta arayla 2 tane geldi.
beklemekten başka çare yok
bu arada başka bir arkadaşıma da 1ay'da geldi şehir aynı.
isterseniz bi postaneye gidin.

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutmam' Alıntı:
2,5 ayda geldi bana
1 hafta arayla 2 tane geldi.
beklemekten başka çare yok
bu arada başka bir ıma da 1ay'da geldi şehir aynı.
isterseniz bi postaneye gidin.

ALMANYA´da öyle posta olayi filan olmaz, ALMAN postasi güvenirligi ve hizliligiyla meshurdur. Ben sorunun google den kaynaklandigi inancindayim. 5 ay oluyor bekle bekle daha nereye kadar bilmiyorum :(

Normalde adsense ile ilgili planlarim var ücretsiz hosting vesayre gibi ama bu güvensizlik yüzünden hic birini hayata geciremiyorum malesef...

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
almanyada benim bildiğim zaten eft ile bankaya belli bir ücret gönderiyorlar sen o ücreti yazıyorsun adsense'ye onaylanıyor hesabın..

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutmam' Alıntı:
almanyada benim bildiğim zaten eft ile bankaya belli bir ücret gönderiyorlar sen o ücreti yazıyorsun adsense'ye onaylanıyor hesabın..

Evet banka hesabinin onaylanmasi icin minik bir miktar yolluyorlar, o asamalari coktan yaptik ama gel gelelimki PIN sorununu asamadik. Ben alman ekibinede bir mail daha atayim en iyisi :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5