İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pin kodu

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar 50 doları geçince pin kodunun, hesabım sayfasına gelmesi lazımdı. 50 doları bayağı geçti para, fakat hala gelmedi kod.

Bunun sebebi nedir, 1 haftadır gelmedi. ?

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana da 1.5 aydan beri gelmedi 3 kere yolllattım

M

modachat

Misafir
slm

gamend biz aylarca burda yaziyoz sen daha cok beklicen :) bak bana 230$ i devirdim onaylanan 100$ var onaylanmayan 130$+ filan var ama daha pin kodu bile gelmedi 28inde 3defa oluyor istedim paso isticez artik napim Korkuyorum birden 5-6mektup gelirse pin kodu hangisini gircez 3yanlış hakkı var :)

M

mfk_1868

Misafir
bu sanırım sadece yeni uyelerde var bende oyle birşey yok hiç cek falan alıyorum.

S

SaveTargetUs

Misafir
Google Ads. hesap sayfanızdan istiyorsunuz. Her gelen pin kodu aynı. Yani yenileyincede yine aynısı geliyor. Ben bilgilerimi yanlış doldurmuştum. Arkadaşım söylemişti yanlış doldurmuşsun. düzeltmiştim.

Bilgilerinizi doldururken :
isim: xxxx
soyad: xxxx
Adres: xxxx
ilce: xxxx
il: xxxx
Bu şekilde doldururken adresin yanına ilceyi yazınız. Alt kısımdaki ilce ve il kısmına ilinizi yazınız. Arkadaşımın uyarısı üzerine il ve ilce kısmına istanbul yazdım ondan sonra geldi pin kodum.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaptım bakalım dediğini umarı böle gelir

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dorm' Alıntı:
bana da 1.5 aydan beri gelmedi 3 kere yolllattım

pin kodu ele ulasmadan 2 kez istenilebilinir. 3 kez ardarda pin kodu istenilmez. Biraz mantikli atta baskalarini etkileme ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5