İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pin kodunu 15'inden önce girmek şartmı

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen ayki ödememi bu ayın 28 'inde almam gerekirken pin kodu 2 aydır gelmedğinden bir türlü ödemeyi alamıyorum. Bugünde ayın 13'ü ve pin kodu ortada yok. Bu pin kodu 20'sinde gelse ve ben hesaba girsem 28'inde ödeme alırmıyım yoksa bir diğer ayamı sarkar geçen ayki ödemem. Çünkü google 15'inden önceki değişiklikleri kabul ediyoruz yazıyor ama belki pin kodunu hesaba katmıyordur. Bunu deneyen oldumu?

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@zanza odeme alir.

@war 15 inden once PIN girmedigin taktirde odemen bir sonraki aya sarkacaktir. ( Tabi odeme yapilma hakkina sahipsen. )

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
20'sinde girersen bu ay sonu alamassın. ancak bir daha ki ayın sonunda alabilirsin. en geç 15'inde girmen lazım bu ay sonu alabilmen için.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Odeme alamazsin demek ayri odeme devreder demek ayri soylemeye calistigim sey bu. Senin kelimelerin "odeme alamazsin" sanki hic odeme alamazsin gibi bir izlenim veriyor. Arkadas detayli bilgiye sahip olmadigi icin aciklamak gerektigini dusunuyorum. Amacim yikici degil yapici olmak. Insanlarin ayni dusunmelerini bekleyemezsiniz bu yuzden herkesin anlayacagi sekilde yardim etmek zorundasiniz. "yok ben kafama gore veririm" diyorsaniz da ben buna yardim etmek demem diyemem...

Saygilar ...

M

maiL

Misafir
16 sında girsen bile pin kodunu ödeme diğer aya sarkar. şahsen benim öyle oldu. geçen ay ödeme alamadım mail yolladım pin kodunuzu 15inden sonra girdiğiniz için alamadınız yazmışlar.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alamazsın, alabilmen için ayın 15'inden önce girmen lazım pin'i.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mart'ın 1'inde yola çıkmış halen gelmedi nasıl pindir bu ya :( Girip 2 hakkımı sallayacam belki tutar :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PIN gonderimine hak kazandiktan sonra elinize ulasmasi 45 gunu bulabiliyor.
Bulundugunuz sehir de bir etken.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PIN kodunu iyi düşünüyorsunda unuttuğun birşey var parayı alabilkemk için EFT kullanıyorsan banka bilgilerini girmen ve sana gönderecekleri hesap doğrulama ücretini sisteme girmen gerek. Bu da nerden baksana 3 gün gibi bir süre alıyor en az.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PIN kodunu iyi düşünüyorsunda unuttuğun birşey var parayı alabilkemk için EFT kullanıyorsan banka bilgilerini girmen ve sana gönderecekleri hesap doğrulama ücretini sisteme girmen gerek. Bu da nerden baksana 3 gün gibi bir süre alıyor en az.

Banka bilgisini gireli 1 ay oluyor. Hesap onayli sadece pin gelmesi lazim.

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim pin mart 15 te yola çıkmış daha dün elimize geçti. biz ödeme alamıyoruz öylemi ne saçma bişey ya şuan sinirden çatlamak üzereyim. !!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5