İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pixazza - Yeni Google Reklam Hizmeti

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pixazzaads-150x150.jpg
Google , site sahiplerine yeni bir gelir sistemi sundu.Bu yeni şirketin adı Pixazza. Sitenizde bulunan resimlerin üzerine reklam alıyorsunuz.

Sitenizde yayınladığınız resimleri Pixazza inceliyor ve resimdeki ürünleri (elektronik eşya, giysi vs) ilan verenler ile eşleştiriyor.

Sitenizdeki ziyaretçiler resimlerin üzerine fare imleci ile geldiklerinde her ürünün üstünde (örneğin ;herhangi bir resimdeki gömlekte) ilgili ilanlar çıkıyor. Eğer ziyaretçi bunlardan birine tıklarsa kazanılan gelirden sizde pay alıyorsunuz.

Bu işlemi yapmak için sisteme üye olmanız ve verilen Java kodunu sitenize koymanız yeterli. Sitenizde daha önceden yayınlanmış bile olsa tüm resimler incelenip değerlendiriliyor. Şu an için Amazon, BlueFly gibi parekendeciler ile anlaşma imzalanmış durumda.

Özellikle ünlülerin üzerindeki giysileri veya kullandıkları aksesuarları almak isteyen hayranları hedefleyen magazin siteleri için iyi bir kazanç kapısı, ilan verenler için de tüketiciye doğrudan ulaşabilecekleri iyi bir araç olabilir.

Kaynak

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ilginç doğrusu adamlar yakında filmde dizide gördüklerimizede aynı anda satın alınabilir duruma getircek nerdeyse:D

sunguroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar pixazza kullanıp ödeme alan var mı ? minimum ödeme tutarı nedir ?

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Internal Server Error

pixazzaads-150x150.jpg
Google , site sahiplerine yeni bir gelir sistemi sundu.Bu yeni şirketin adı Pixazza. Sitenizde bulunan resimlerin üzerine reklam alıyorsunuz.

Sitenizde yayınladığınız resimleri Pixazza inceliyor ve resimdeki ürünleri (elektronik eşya, giysi vs) ilan verenler ile eşleştiriyor.

Sitenizdeki ziyaretçiler resimlerin üzerine fare imleci ile geldiklerinde her ürünün üstünde (örneğin ;herhangi bir resimdeki gömlekte) ilgili ilanlar çıkıyor. Eğer ziyaretçi bunlardan birine tıklarsa kazanılan gelirden sizde pay alıyorsunuz.

Bu işlemi yapmak için sisteme üye olmanız ve verilen Java kodunu sitenize koymanız yeterli. Sitenizde daha önceden yayınlanmış bile olsa tüm resimler incelenip değerlendiriliyor. Şu an için Amazon, BlueFly gibi parekendeciler ile anlaşma imzalanmış durumda.

Özellikle ünlülerin üzerindeki giysileri veya kullandıkları aksesuarları almak isteyen hayranları hedefleyen magazin siteleri için iyi bir kazanç kapısı, ilan verenler için de tüketiciye doğrudan ulaşabilecekleri iyi bir araç olabilir.

Kaynak

Internal Server Error - arkadaşım sitene bakacaktım bu hata mesajını verdi - bilgine...

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
neyse üye oldum, bişiler kazanabilirsem yazarım burdan.

TuFFy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Güzel bir reklam servisi olmuş. Özellikle tumblr gibi üyelerinin pek çoğu sadece fotoğraf paylaşmak amaçlı blog tutan servislerde kazanç sağlanabilir. Tabi entegre edilebiliyorsa...

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben ekleyeli neredeyse 24 saat olacak.

12 tık 0.19usd kazanç

:( pek bişi kazandırmayacak galiba.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
SÜPRİZ!

12 tıka 0.19 vermişti. şimdi baktım bugünde tık yok ama 7.32 dolar kazanç var.

ne iş anlamadım.

1719.jpg

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
çıkan reklamlarda