İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pixazza - Yeni Google Reklam Hizmeti

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
SÜPRİZ!

12 tıka 0.19 vermişti. şimdi baktım bugünde tık yok ama 7.32 dolar kazanç var.

ne iş anlamadım.

1719.jpg

İlginç bi durum deneyeceğim bu sistemi.

kral18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ocak ayı raporu.

Paypal ödeme.

Az önce ödeme geldi arkaşlar. İlk defa ödeme alınmıştır. Ocak raporu üstedir.

Şirketi google almıştır arkadaşlar. Nette biraz araştırma yaparsanız bulabilirsiniz.

Bol kazançlar.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hayırlı olsun.

verdikleri kod dışında bir ayarlama yaptınmı. birde resimleri tek tek işaretleyip, reklam koyma olayı gördüm sitede.

bende gün ortasında click ve kazanç geliyor. ondan sonra gösterim artsada, click ve kazanç sabit kalıyor. sende nasıl.?

Ocak ayı raporu.

Paypal ödeme.

Az önce ödeme geldi arkaşlar. İlk defa ödeme alınmıştır. Ocak raporu üstedir.

Şirketi google almıştır arkadaşlar. Nette biraz araştırma yaparsanız bulabilirsiniz.

Bol kazançlar.

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Güzel bi sisteme benziyo...

Bide aklıma bişey takıldı...reklamı sadece üye olurken verdiğimiz sitede mi yayınlıcaz

sunguroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pixazza Ödeme Limiti

Bugün ilk ödememi aldım. Ödeme limiti her site için ayrı ayrı olmak üzere 10 $ dır arkadaşlar.

emir2005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben forumda hem header hemde footer´a ekledim javascript kodunu ama bir türlü kodu görmüyor ???

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kodu head tagları arasına koyup bekleyin.

onaylaması 1 günü bulabiliyor.

emir2005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende onaylandi reklamlar cikiyor yanliz bir sorum var cikan reklamlar sayfa icerigine göremi cikiyor yoksa image alttag`ina göremi .. benim sitede bütün image alttaglar aynidirda ..

kral18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sport

Verdikleri kod hariç hiç bir ayarlama yapmadım.

Resimleri tek tek işaretlemek benim için ölüm demek.

Sitendeki resimlerin üzerindeki kişi yada kişilerin giydikleri takı,elbise,saat vs pixazzanın veritabanında varsa ekliye biliyorsun. O ürün olmasa bile istediğin ona benzer ürünleri ekleyebilirsin.

Benim sitede 9k resim var bunlara ürün eklemek zor geliyor bana. Ama güzel kazanç kazanırsın ürünleri resime eklersen.

Arkadaşlar kodları <head> bölümünün altına ekleyiniz. Üye olurken verirken verdiğiniz siteye ekleyiniz. Siteniz onaylandıktan sonra tekrar başka bir siteyi ekleyebilir verilen kodu en son girdiğiniz siteye ekleyebilirsiniz.

emir2005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaslar bir soru daha ben hotlink uygulmasini kullaniyorum pixazza dashboardda resimler gözükmüyor bu yüzden ama site icerisinde reklamlar gözüküyor bu hotlink tiklamanin sayilmasini engelleyebilirmi ?

kral18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabiki engeller ve resimlerin gözükmez. Resimleriniz hostunuzda olması gereklidir.

Önemli bir not: Resimleri aldığınız sitelerde sizin reklamlarınız çıkacaktır ama tıkları sayarmı bilmiyorum. Pixazzaya sormak lazım yarın mail atar öğrenirim.

kral18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kodu görmüyo bu aptal sistem

13.5 milyar resim tarayan sisteme aptal diyorsun ya ben başka ne diyeyim :eek:lmadı:

head bölümünden sonra kodları yerleştir. 1 gün bekle sistem önce onaylasın.

Kodları her gördüğün head bölümünün altına ekle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5