İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Piyasa Fiyat Araştırması...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Arkadaşlar başta belirteyim bu sadece bir piyasa araştırmasıdır satış konusu değildir...

1,5 Yıllık 50 bin üye 310 bin mesaj ömür boyu lisanslı IPB scripti ( ipb siteler arasında en iyi modifiye edilmiş sitedir ) Aylık reklam geliri google ve diğer sponsorlar ile 350-400 dolar arası değişmektedir eski isim müyap tarafından banlıdır sadece aynı ismin org uzantısı ile yayın hayatına devam edilmektedir.

com net org info domainleri siteye pareleldir

Alexa sıralaması 100 bin içinde olan bir forum sitesi sizce ne kadar eder... Satacak olursam fiyatı kaçtan başlatmalıyım...

Edit :
Forumun subdomain olarak radyo bölümü vardır gün içi anlık dinleyici 35-75 arası değişmektedir bu sub domainde kendi yaptığım basit ama kullanışlı bir script vardır istek yapılabilir çalan şarkılar ve radyo bilgileri görüntülenebliir gönderilen istekler dj tarafından ana sayfada yayınlanır vs.

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok para çokpara eder o sıte satılmaz kımsenın parası yetmez sen satmaktan vazgec okadar emegın var . her karsına cıkan sorunda pesmı edıceksın yapma

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
3.000 dolar civarı
( Gönül isterki 20 bin dolara satmak ama piyasada kriterler aylık kazanç X 6 ay olarak hesaplanmaktadır ) Yani sitenin aylık kazancı ne ise 6 ile çarpılıyor
bunun yanı sıra 250 - 500 dolar arası ekstra opsiyon belirlenebiliyor satıcı tarafından. ( yani ekleniyor üzerine )

aylık 350 dolar kazanıyorsa : 350 X 6 : 2100 dolar
750 de bonus istiyorsun ( üye sayısının fazlalığı , lisans vs. )
hadi 200 dolar da bastırıyorsun pazarlıkta
en fazla 3.000 dolar
ki bunu türkiyede veren çıkmayabilir . yabancı dil ise rahat gider

diye düşünüyorum.

bol şans

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresini yolla hoşuma giderse inanki 3.000 Doları anında yollayayım.
@favorites arkadaşımız iyi bir yorum yapmış.
Sitenin adresini p.m. atarmısın

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
@adre_nalin yukarda belirttim sadece fiyat araştırmasıdır + satmayı düşünsem bile 3 bin dolar gibi bir fiyata kesinlikle satmam. sıradan bir smf forum sitesinin 1750 ytl ye satıldığını biliyorum... Yorumlar için teşekkürler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5