İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Piyasadaki en uygun emlakçı scripti!

tdemirtas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Küçük ve Orta Bütçeli İşletmeler İçin Geliştirilmiş, tamamiyle web tabanlı yönetim olan En Uygun Emlak scriptidir.

Sınırsız Sayıda Konut, İşyeri ve Arsa İlanları Ekleyebilir ve Her İlan İçin 4 Adet Fotoğraf Ekleyebilir veya Silebilirsiniz.
Hatalı Girdiğiniz Emlak Kayıtlarını veya Düzenlenmesi Gereken Emlak Kayıtlarını Anında Düzenleyebilirsiniz veya Silebilirsiniz.
Ana Sayfada, Durum-Tür-Tip - İl ve İlçelere Göre Arama Modülü.
Ana Sayfada En Son Eklenen Satılık ve Kiralık Emlak İlanları.
Ana Sayfada Satılık Emlak ve Kiralık Emlak Vitrini. İstediğiniz İlanı Vitrinde Yayınlayabilirsiniz.
Ana Sayfada TCMB Anlık Döviz Kurları.
Ana Sayfada Toplam Satılık ve Kiralık İlan Adedi.
Firmanızla İlgili veya Emlak Haberleri ile İlgili Haberleri/Duyuruları Sitenizde Yayınlayabilirsiniz.
Yönetim panelinden Site Yöneticisi Ekleyebilirsiniz, Silebilirsiniz ve Bilgilerini Düzenleyebilirsiniz.
Yönetim panelinden Firmanızın Bilgilerini Anında Düzenleyebilirsiniz. Adres, Telefon-Faks , Mail Adresi veya Site Başlığını Düzenleyebilirsiniz.
Yönetim panelinden veritabanını Onarıp yedekler ve Boyutunu Küçülterek Ziyaretçilerinizin Sitenizden Daha Hızlı ve Daha İyi Verim Almasını Sağlayabilirsiniz.
Yönetici Girişi Yaptıktan Sonra hangi sayfayı ziyaret ederseniz edin, Sitenin Sağ Bloğunda yönetim paneli bloğu Devreye Giriyor ve O An Yapmak İstediğiniz İşlemlere Anında Ulaşabiliyorsunuz.

İletişim Sayfasında Ziyaretçilerin Yolladığı Bilgilerin/İsteklerin İletildiği Mail Adresinizi Değiştirebilirsiniz.
Admin Paneli screen :http://img269.imageshack.us/img269/368/emlakadmin.jpg

Fiyat : 70 TL
Msn : [email protected]
Ödeme : Garanti eft - Havale
Demo : http://www.vizyonperdesi.com/emlak/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5