İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PKK ile çatışmalar sürüyor !

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Terör örgütü PKK'nın tek taraflı aldığı sözde ateşkes kararına rağmen Güneydoğu'dan çatışma haberleri gelmeye devam ediyor. Genelkurmay'ın internet sitesinde yer alan habere göre, 1 ekimde 2 çatışma oldu ve bu çatışmalarda 1 terörist öldürüldü.

Genelkurmay'ın internet sitesine göre 1 ekimde örgüt hem birliklere saldırdı, hem de çatışma yaşandı.

Buna göre, Mardin'in Kızılağaç bölgesinde birliklere saldıran PKK militanlarıyla çatışma yaşandı ve örgüt mensupları kaçarak uzaklaştı.

İkinci olay da Mardin'in dağlık kesiminde meydana geldi. İki militan ile yaşanan çatışma sırasında bir terörist öldürüldü. Ölen teröristin çantasından silah ve mermilerin yanı sıra C-4 tipi patlayıcı çıktı.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
lanet olsun bunlara hem bu vatanın ekmeğini yerler hemde ihanet edip askerimize pusu kurmaya kalkarlar:(

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet birde ateşkez çagrisi yaparlar bunlarin hiçbir sözüne inanmayacaksın hepsini toptan yakacaksin askere uzan eller kırılsın ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Netmira.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu şerefsizlerin de, bunların sözünü ciddiye alanların da Allah belasını versin!

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
inanmayacaksin bunlara paşa yapmıyorki bir operasyon bir emir vermesi yeter dağ bayır kalıyorlarmi bakalim

mrt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"ateşkes kararı aldık , tamam olan biten herşey unutulsun"

varmı böyle bir saçmalık... git sokakta adam öldür pişmanım bir daha yapmayacağım de..
dediği dedik ne bir paşa kaldı , nede bir yönetici..
ab uyum yasaları, döviz piyasası borsa bunları bahane ederek türkiyeyi ölüme götürüyorlar... yapın gerekeni , kaybedeceğimiz en fazla 5 sene olur...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
aslında bunları hala konuşturanlarda kabahat!

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya PKK kim ki ya? arkasında israil veya abd nin olduğunu artık 10 yaşındaki çocuk biliyor.

TSK bi girse oraya kökünü kazırlar.

mrt merak ediyorum ülke nerede elden gidiyo. bi türlü biz göremedik bu elden gitme olayını.gidio diye diye siz götürceniz ülkeyi
tüm istatislikler türkiyenin büyüdüğünü gösterio iktidar muhalifleride ülke gidiyo diyor.
70 yıl boyunca ne yaptılar sormak lazım

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ne ateş kesi yaa 2 ülke arasında savaşta ateş kes olur terorisle ateş kes olmaz. silah bırakılır.. öle ateş kes yaptıkla olmaz kendileir öle konuşur.

TSK öle boş durmaz.

mrt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrt merak ediyorum ülke nerede elden gidiyo. bi türlü biz göremedik bu elden gitme olayını.gidio diye diye siz götürceniz ülkeyi
tüm istatislikler türkiyenin büyüdüğünü gösterio iktidar muhalifleride ülke gidiyo diyor.
70 yıl boyunca ne yaptılar sormak lazım

haklisin hersey 4 4 luk , demoktratik bir ulke oldugumuz icin gebertilen teroristler icin toren duzenlenebiliyor , belediye baskanlari bassagligina gidiyor, ve o bolgenin garnizon komutani seyirci kaliyor, pkk li halk polisle catismaya girebiliyorlar....
merak ediyorum buyuyen turkiye mi yoksa pkk lilarin 10 15 tane olan cocuklarimi...
ben iktidari tanimam, meclisteki hic bir partiyide tanimam siyasetcileride adam yerine koymam cunku iclerinde adam yok ortaya konusuyorum..
siz iktidar lafini hangi kelimeme dayanarak cikardiniz onuda merak ediyorum..
cevap yazmayacagim , birebir polemige girmeyiniz , lutfen benim yazimla ilgili degil konu ile ilgili goruslerinizi yazin..

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
size cevap olarak algılamayın. sizin gibi düşünenler için söylüyorum
bundan yıllar önce ülkede terörism faaliyetleri çok daha iç karartıcı konumdaydı.Herşey daha kötüydü.İnsanlara günlük ekmek sınırlamarlını yağ sınırlamalarını ne çabuk unuttunuz?
Mlsf bu ülke çok çabuk unutuyor.Artık bırakalım umutsuzluk aşılamayı kendimizi üzmeyi.Ümitvar olmak lazım.Vatanım vatanım diyoruz. Artık madem görev zamanı geldi,ülkeyi kötü durumda göstermeye çalışanlara karşı dur demeyi bilmemiz lazım.

Hep yahudilerin ve dış ülkelerin izlediği siyaset olmayan şeyleri var olarak göstererek reklam yapmak değil mi?Bunda gayet başarılı olmadılar mı?

Zamanında osmanlı yenik olduğu savaşlarda marşları çalmaya devam ederek psikoljikmen çökertmedi mi düşman askerlerini?

Herşey psikolojide bitiyor.Bugün bi programda izledim turistlerin sultanahmete gelip etkileyici ezandan sonra insanların kolkola camiye gitmeleri bile yetiyor onlara.
Vatan elden gidiyor demek yerine vatan varolacaktır umuduyla yaşamalıyız.Eleştirmek yerine icraat göstermeliyiz.Bu icraatlar siyasilere yapılan eleştirilerle değil,halkın işine yarayacak faaliyetlerle olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5