İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Plan büyük sponsor aranıyor ?

okdk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar biz 2 arkadaş grafikerlik sitesi kuracagız ancak paramız olmadıgı için domain ve host sponsoru olacak birini arıyoruz ancak bu işlerdeki parayla sponsora hemen verecegiz siteler için banner ve logo vb şeyler yapıyoruz eger bir tane sitemiz olursa kesinlikle ilgilenen olur sponsor arıyoruz..

Referans Çalışmalarımız:

95863374.png

40259453.png

47629323.png

egrkwd7r2q75dghosx24.png

dtt659obkvzwmhd0dier.png

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Çalışmalarınızla ilgili özel mesaj atarsanız yardımcı olabilirim. Msn adresinizi eklemeyi unutmayın.

onlineci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar biz 2 arkadaş grafikerlik sitesi kuracagız ancak paramız olmadıgı için domain ve host sponsoru olacak birini arıyoruz ancak bu işlerdeki parayla sponsora hemen verecegiz siteler için banner ve logo vb şeyler yapıyoruz eger bir tane sitemiz olursa kesinlikle ilgilenen olur sponsor arıyoruz

Pm atamıyorum forumda yeni oldugumdan dolayı msn ekleyın goruşelim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Bikaç çalışmanızı ekleyin konuya. Sadece kendi siteniz ile sınırlı kalmayın. Burda da ücretli olarak yapabilirsiniz. En azından kendi sitenizi oturtana kadar, kaynak sağlamış olursunuz. Başarılar..

okdk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Resim eklemek için mesaj sayım yetmiyor ancak resim isteyenlere pm atabilirim..

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Bana özel mesaj ile gönderin linkleri. Ben konuya ekleme yaparım.
Edit: Resimler konuya eklendi..

okdk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana özel mesaj ile gönderin linkleri. Ben konuya ekleme yaparım.
Edit: Resimler konuya eklendi..

Çok teşşekkürler konuyla ilgilendiginiz için...

Edit: simsir adlı kullanıcı ile anlaşılmıştır ikimiz adına hayırlı olsun...

okdk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
simsir adlı kullanıcı ile anlaşılmış bütün şartlar kabul olmuş ancak kendisinden 2 gündür haber alınamamaktadır gelmeme ihtimaline karşı sponsor arayışlarımız devam etmektedir..

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Domain değil ancak hosting sponsoru olabilirim. Üstelik IHS'de bulunan sunucularda konumlanabilirsiniz. (ihs.com.tr) Karşılığında bir kaç grafik çalışması rica edeceğim size referans olabilecek nitelikte.

okdk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain değil ancak hosting sponsoru olabilirim. Üstelik IHS'de bulunan sunucularda konumlanabilirsiniz. (ihs.com.tr) Karşılığında bir kaç grafik çalışması rica edeceğim size referans olabilecek nitelikte.

Hocam şuan para konusunda sıkıntımız var bu nedenle domainede sponsor arıyoruz ancak anlaşabilirsek ilk çalışma paralarımızı size gönderecegiz merak etmeyin...

Ekleme: http://www.fmscreenshots.com/images/3/4t2qkrntzoddmvc7gpwr.png
http://www.fmscreenshots.com/images/3/nws933u7nk2r1bj60yu1.png

2 tane yeni çalışma daha yaptık..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5