İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

platinumservermanagement Hakkında bilgisi olan varmı?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
www.platinumservermanagement.com sitesi ile birebir olarak çalışmış arkadaşlar varmı acaba sunucumun yönetimini profesyonel derecede yapacak bir firmaya ihtiyacım var bugün bir topic içinde bu adresi buldum ve sizlere danışmak istedim bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirir ise çok sevinirim..

L

LNWServers

Misafir
bu firma ile ilgili bilgim yok fakat TouchSupport.com harika bir firma herseyi ile destek cıkıyorlar tavsiye ederim.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.platinumservermanagement.com sitesi ile birebir olarak çalışmış arkadaşlar varmı acaba sunucumun yönetimini profesyonel derecede yapacak bir firmaya ihtiyacım var bugün bir topic içinde bu adresi buldum ve sizlere danışmak istedim bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirir ise çok sevinirim..

Bu firma ile çalıştım, işlerinde iyiler.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O bahsedilen başlığa bu firmayı ben yazmıştım :)

Kendileri ile hiç çalışmadım.Çalışmaya niyetlendim birkaç kere.Büyük sorunlarım olmuştu sunucuda.Ama hepsini de tam bunlara ödeme yapmaya hazırlanırken bir şekilde hallettim :)

Ama eğer halledemeseydim çalışacaktım.WHT'de çok övüyorlar.

L

LifeNIC~

Misafir
Çok salaklar, A dersiniz B yaparlar :)
Başka bir yer bulmanız sizin için iyi olacaktır.

hele orda 1 Ethan var, biraz sinirlenseniz hemen şunu yazar.
"Lütfen bizi tehtit etmeyin."

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Fiyat / performans oranına baktın mı idare eder. Çalışan arkadaşlar vardı, dil problemleri dışında ( yazılan mesajları anlayamöyırlar bazen :S ) iyiler

M

millionkurt

Misafir
iyi değiller, zor bir iş olduğunda biz yapamayız diyip çekiliyorlar..

5-10 dk da çözülebilecek basit problemlere bakıyorlar sadece..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5