İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Play65 ile PayPal Hesabinizdan Turkiyeye para aktarimi.

H

haltasii

Misafir
Selamlar arkadaslar

biraz arastirma yaptim fakat bu konuda bir yazi bulamadim.

Inceledigim kadariyla bu Play65.com sitedinde Backgammon olayindaki hesabiniza degisik yollarla para ekleyebileceginiz (deposit) gibi cok degisik yollarla para cekebiliyorsunuz (withdraw).

deposit yontemleri :

Credit Card
Netteller
WesternUnion
PayPal Moneybookers
Wire Transfer

withdraw yontemleri

Netteller
Wire transfer (turkiye listede var)
PayPal
Moneybookers
Bank draft

Ayrica sitede komisyon alindigina dair herhangi bir ibare yok, bundan ne yatiriyorsaniz onu cekiyorsunuz sonucuna ulasiyorum.

Eger durum boyleyse Turkiyedeki Banka hesabinizla PayPal hesabiniz arasinda karsilikli para transferi komisyonsuz bir sekilde halledilebilir.

Bu yontemi deneyip olabilirligini ve verimini (sure komisyon vs vs..) test etmis veya bu konuda net bilgisi olan arkadaslardan konu hakkindaki bilgilerini tecrubelerini paylasmalarini rica ediyorum.

Benim bu noktadaki cekincem PayPalin Kullanici sozlesmesindeki PayPal kullanarak gamblingi yasaklayan asagidaki maddesi

7.2 Restricted Activities. Your Information and your activities (including your payments and receipt of payments) through our Service shall not: .........

..................................................................

(d) be related in any way to gambling and/or gaming activities, including but not limited to payment or the acceptance of payments for wagers, gambling debts or gambling winnings, regardless of the location or type of gambling activity (including online and offline vegass, sports wagering and office pools);

boyle bir durumda PayPal hesabinizi dondruma hakkini elinde tutuyor.

Saygilarimla

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende netellera istedim şimdi. 3 gün sonra belli olur. Neteller'a veriyorsa netellerdan komisyonsuz havale alınabiliyor. Neteller'in mecidiyeköy kurumsalda şubesi var. Garanti Bankası hesabına direk havale yapıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5