İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Play65 komplo teorisi

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Pek güvenim kalmadı bu affiliate programına. Birden bire 1$ dan 0,5$ a geçiyoruz denilip panelde hala 1$ hesabı yapılıyorsa güvenmek pek mümkün görünmüyor. Teorimizi şöyle de besleyebiliriz mesela;

Neteller'a yapılan ilk ödeme

Jun 14 14:54 T.C. Advertising Limited

Daha sonra 0,5$ dan yapılan ikinci ödeme ise neteller accountuna sahip bir user olan;

Jul 13 19:55 From Ronen Buchholz ([email protected])

tarafından yapılmış. Şimdi benim aklıma "bu adam play65den gelen paranın üstüne mi konuyor da mail atılınca işine geliyorsa gibi saçma sapan laflar ediyor" düşüncesi geliyor. Düşünsenize 1000 kullanıcı olsa ortalama 100$ dan 50si kalsa 50.000 $ her ay. Biraz daha besleyelim. Duyduğum kadarıyla Paypal kullanan arkadaşların pek çoğuna hala 1$ dan ödeme yapılıyormuş? Varın siz düşünün artık.

(Bu bir komplo teorisidir.)

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence olay Türkiye sorumlusunda bitiyor.Parayı yatıracağım diye kendi hesabına aktarıyor.Ondan sonra biz mırın kırın edene kadar hesabında yürütüyor.Köşeye sıkışıncada parayı yatırıyor ve bir yanlışlık oldu, gecikme için özür dileriz, bidaha olmayacak gibilerinden iyi çocuk hallerine yatıyor.Detaylar aşağıda;

http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=15856

Bence hep birlikte hareket edip play65.com'a ingilizce olarak durumu anlatalım.Bu konuda ingilizce bilen arkadaşların yardımına ihtiyacımız olacak ama :)))

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DincerAydogdu' Alıntı:
Pek güvenim kalmadı bu affiliate programına. Birden bire 1$ dan 0,5$ a geçiyoruz denilip panelde hala 1$ hesabı yapılıyorsa güvenmek pek mümkün görünmüyor. Teorimizi şöyle de besleyebiliriz mesela;

Neteller'a yapılan ilk ödeme

Jun 14 14:54 T.C. Advertising Limited

Daha sonra 0,5$ dan yapılan ikinci ödeme ise neteller accountuna sahip bir user olan;

Jul 13 19:55 From Ronen Buchholz ([email protected])

tarafından yapılmış. Şimdi benim aklıma "bu adam play65den gelen paranın üstüne mi konuyor da mail atılınca işine geliyorsa gibi saçma sapan laflar ediyor" düşüncesi geliyor. Düşünsenize 1000 kullanıcı olsa ortalama 100$ dan 50si kalsa 50.000 $ her ay. Biraz daha besleyelim. Duyduğum kadarıyla Paypal kullanan arkadaşların pek çoğuna hala 1$ dan ödeme yapılıyormuş? Varın siz düşünün artık.

(Bu bir komplo teorisidir.)

büyük ihtimal düşündüğün gibi birşeyler dönüyor

G

Gencadam

Misafir
Dincer, hala 1 dolardan ödeme alanlar kimlerki? Ben paypal'a alıyorum ve hala 0.5'den ödeniyor.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Gencadam' Alıntı:
Dincer, hala 1 dolardan ödeme alanlar kimlerki? Ben paypal'a alıyorum ve hala 0.5'den ödeniyor.
Bu forumdan bir arkadaştı ancak nicki hatırlamıyorum. Fatura kesilip 1$ dan ödeme yapılıyordu arkadaşa.

silenceofdarkness hotmail adresli tcads ? Nasıl yani. Bu verdiğin mail adresinden ben 10 tane daha teori üretirim :)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu durum oluştugunda tcads.net e ingilizce mail yazmıstım. 0,5 $ demişlerdi bende bıraktım..

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana o [email protected] den ödeme geldi paypal e ve 1 dolar üzerinden yapıldı geçen ay. Bu ayda 0.5 dediler sağlık olsun dedim

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende tcads.net mail yazdım yaptıklarının çok yanlış olduklarını söyledim. Aynı banada 0.5$ düştüğünü söylediler. Ama halen devam ediyorum. Tcads.net güney kıbrıslı bir şirket bu komisyon düşmeside Türklere özel.

emreyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödememi nasıl alacağım bir bilginiz var mı.? lütfen pm atın konu ile ilgili funs 71 gözüküyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5