İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Play65 Sorun

E

eyciey

Misafir
Play65 e Sedat isimli birisi bakıyorum. Fakat mail atmama rağmen 4 gündür cevap vermedi. Live chat te konuştuğum kişi sadece Türkiye'de fun üyelere para ödeniyor dedi. Bende mail attım fun a çevirin diye fakat cevap gelmedi. Birde arkadaş bi çek bozdurmak istemiş ama ödememişler. Ne olduğu konusunda bilgisi olan var mı ?

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni üye olduysan dediğin gibi fun uye sistemine geçmen gerekli bunun dışında
10 sayfalık ortaklık sözleşmesi var onu sedat arkadaşımızdan alıp sayfaları yazdıracan dikkatlice okuyup (ingilizcen varsa) ortaklık programınının kurallarını kabul ediyorsan isim soyisim imza fln belirtilen yerlere yazıp anlaşmada bulunan fax numarasına gönderiyorsun :) 50 ytl fax parasını gözden çıkart daha sonra faxsın sorunsuz bir şekilde allerine ulaştuktan sonra her ay düzenli bir şekilde ödemeni alırsın 0,25 den

U

uzaymerkezicom

Misafir
ben bi ödeme aldım (!) çekle karşılıksız çıktı. Çek ileödeme alan arkadaşlarda durum nedir?

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yakla$ık 1 yıldır tıkır tıkır ödüorlar.. 3 kere bonus 1 kerede fazla gönderdiler.
Paypal le alıorum. Sedat konu$maz msn e girmez ondan medet beklemeyin.
[email protected] e ingilizce mail atın.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedat.demir at tcads.net ekleyin bunu Msn Messengerınıza çok nadir de olsa girer,girdiğinde sorarsınız.

U

uzaymerkezicom

Misafir
Saol borte görsem kaçırmamam bendede vardı msn hala cevap yok koca firmaya yazdık email...

U

uzaymerkezicom

Misafir
neticeyi aldık aradan 20 gün geçti ama ödediler :) neteller ile.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5