İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

plesk 7.6.1 sorun

TurkOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
plesk 7.6.1 kurulu bir makınada, plesk 7.6.5 kurulmaya calıstıktan sonra sorun cıktı, siteler "plesk default page" diye acılıyor, domainden panele baglanmak istendiğinde ise http 500 hatası veriyor.
nasıl çözebiliriz?
teşekkürler

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorunu bende yaşamıştım...
pleskin yedeklkerşini al kaldır kur düzeliyor...

bu durumu sw-softa bildirmiştim fakat bir cevap alamadım.

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pleskin resmi sitesinde hala Plesk 7.6.1 for Windows build 060711.21 şeklinde görülüyor son sürüm bizim serverlerdede 7.6.1.

"plesk 7.6.5 kurulmaya calıstıktan sonra sorun cıktı" şeklinde yazmışsınız 7.6.5 şeklinde bir sürüm yok resmi sitesinde, sürüm yanlış yazıldı diyecem ama cevap yazan arkadaşlarda onaylamışlar. konu hakkında bilgi almam mümkünmü?

Saygılarımla..

asoza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Plesk ten IIS Application Pool u açıp deneyin. Sadece açın, cpu ile ilgili bir işlem yapmayın. Çözüm değil, sadece olabilir..

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım çözüm çok basit aynı şey benimde başıma geldi..

Bir türlü çözüm bulamadım ve sinir oldum. tam pleski yedekleyip tekrar kuracaktım bir müşteri aradı hakan bey subdomain açarken bir sorun oldu yapamadım dedi bende serverde hata var siteler açılmıyor uğraşıyoruz dedim yok sitem açık dedi girdim baktım yeni açmış resellerine ve açlışıyor. ve tesadüfen sonunu çözdüm.

Plesk de ftp şifresi girdiğimiz bölüm varya hani setup (ayarla) orda php asp seçimi filan yapıyorduk. işte ordaki tüm destekleri kaldırıp yeniden aktif ettiğimde sorun o site içni çözüldü. daha sonra sol menüden tüm domainlerin olduğu bölümde grup işlemleri şeklinde aynı işlemi yaptım. hepsi düzeldi..

Denemeni tavsiye ederim..

Saygılarımla..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5