İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Plesk Giriş Sorunu ? :(

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
plesk panelime kullanıcı adımı şifremi yazdığımda sorun çıkıyor restart attım bişey değişmedi. sorun nerededir sizce ?

Verdiği hata :

İşlem başarısız

Gerçekleştirdiğiniz işlem başarısız oldu. İşlemi parametrelerini değiştirerek veya değiştirmeden yeniden deneyebilirsiniz. Ayrıca bu sorunu size mümkün olduğunca erken yardımcı olabilmemiz için desteğimize bildirebilirsiniz.

Edit :

sorun çözülmüştür ...

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl çözüldüğüne dairde bir bilgi yazmanı istesek? en azından bu tarz bir sorunu olan kişiyede kaynak olmuş olusun diye düşünüyorum..

Saygılarımla..

macroajans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen

nasıl çözüldüğüne dairde bir bilgi yazmanı istesek? en azından bu tarz bir sorunu olan kişiyede kaynak olmuş olusun diye düşünüyorum..

Saygılarımla..

aynen katılıyorum arkadaşım önce yana yana forumlara saldırılar sonra çözünce başkasında faydam dokunsun diye düşünmez çözümüde yazmazlar bence büyük bencillik ...

yapmanız gereken eğer sunucu sahibi iseniz masaüstünden bağlaın ve C:\Inetpub\vhosts\domainadi.com kalsörünü sağ tıkalyıp properties ve securty den add diyerek advanced kısmından find now tıklayın ve alttan kullanıcı adınız bulun ve çift tıklayın buna full izin verin sorun kalkacaktır

sunucu sahibi değilseniz bu işlemleri yapamazsınız hostinginizden destek alınız Saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5