İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PLESK HELM ve windows kontrol panelleri hakkında ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
HELM panelli windows paket kullanıyorum ve domainlerin SUBDOMAINLERINE 404.Asp hata sayfası ataması yapamıyorum. Acaba plesk panelde böyle bir imkan varmı ?
yani :
x.x.com/olmayan.sayfa veya x.x.com/olmayan.sayfa.html -> x.x.com/404.asp ye veya x.com/404.asp ye çıksın tarzında...

ve de helm , plesk harici windows için kontrol panelleri mevcut mu ?

jetblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HELM panelli windows paket kullanıyorum ve domainlerin SUBDOMAINLERINE 404.Asp hata sayfası ataması yapamıyorum. Acaba plesk panelde böyle bir imkan varmı ?
yani :
x.x.com/olmayan.sayfa veya x.x.com/olmayan.sayfa.html -> x.x.com/404.asp ye veya x.com/404.asp ye çıksın tarzında...

Hosting Controller.

İyi çalışmalar.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
yani :

sub domaini yaratırken klasör olarak değilde ayrı bir hosting olarak yarat belki işe yarar...
bu arada helm ve plesk haricinde başka bir panel tavsiye etmem açıkçası.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5