İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Plesk Lisans Key

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MsSql'i aktif olan plesk lisans key lazım. Yardımcı olabilecek varmı

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Size licence key soruyorum siz mantıklımı diye soruyosunuz çok bilmiş arkadaş. Ben sadece elinde kullanmadığınız var ise sizden satın alacaktım. Siteden hallettim gerek kalmadı.
Teşekkürler ysf

hakanyal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MadDriver' Alıntı:
Size licence key soruyorum siz mantıklımı diye soruyosunuz çok bilmiş arkadaş. Ben sadece elinde kullanmadığınız var ise sizden satın alacaktım. Siteden hallettim gerek kalmadı.
Teşekkürler ysf

nedense bende ilk bakışta arkadaşın anladığı gibi anladım. yazını yazarken belirtsen böyle yanılgıya düşmeyiz.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakanyal' Alıntı:
nedense bende ilk bakışta arkadaşın anladığı gibi anladım. yazını yazarken belirtsen böyle yanılgıya düşmeyiz.
Evet bencede ifadeye bakılırsa öyle görünüyor..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MadDriver' Alıntı:
Teşekkürler ysf
İlan bölümüne açsanız başlığı sorun kalmazdı. Buraya açarsanız haliyle öyle anlarlar.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Plesk keye zorunlu olmadığı sürece para ödeyen varmı hatta bırakın zorunlu olan varmı zannetmem. elinde imkanı olupta keye para veren varmı allah aşkına adama laf yapıyonuz ya:)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sihirlinet' Alıntı:
Plesk keye zorunlu olmadığı sürece para ödeyen varmı hatta bırakın zorunlu olan varmı zannetmem. elinde imkanı olupta keye para veren varmı allah aşkına adama laf yapıyonuz ya:)

cræck - wærez kullanmak kendi tercihin ama burdaki ince nokta buranın bu tarz bir forum olmadığı.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sihirlinet' Alıntı:
Ben ödüyorum. kötü bişey mi yapıyorum ??

D

Dejin

Misafir
ayni sekilde datacenter a verdigim paranin icinde plesk in ucreti de dahil...
bu sekilde belirtmemeniz yanlis anlasilmalara sebep olmus arkadasim. Alinmana gerek yok.

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yönetici arkaladaşlar konuyu kilitlerseniz sevinirim. Yanlış anlaşılma yüzünden nerelere gitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5