İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

plesk panel 9.0.1 hakkında yardımm acilll!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meqan.org

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkeze iyi günler forumdaki arkadaşlardan acil yardım bekliyorum

arkadaşlar plesk 9.0.1 kurdum php_psakey.dll isimli bir dosyayla crack yaptım

bu dosyayı admin modulesin içinde yapıştırdım...

sonra şu hatayı almaya başladım

Fatal error: Call to undefined function of_get_key_by_product() in C:\Program Files\Parallels\Plesk\admin\plib\common_func.php3 on line 4506

elinde crack olan yada bu hatanın çözümünü bilen arkadaşlar lütfen yardım edin desteklerinizi bekliyorum.........

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Kardeşim, sorun varsa msnde yazıyorum cevap yazda bizde bilelim,

Msnde cevap vermemekle olmaz bu işler,

Siz böyle mi hizmet veriyorsunuz, 2 hafta oldu halen sitelerim açılacak.

meqan.org

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam sorunu düzeltebilsek yaarız konuyu işgal etmeyelimde sorunu bir an önce halledelim ne diycez msn den zaten gerekli açıklama nizkte yazıyo sayglar...

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hem Hosting hizmeti veriyorsun, hem de crackli yazılım kullanarak bundan ticari kazanç elde ediyorsun?

Ben kendi şahsi sitelerim için bile lisanslı kullanırken sen firma(?) olmana rağmen lisanssız kullanıyorsun!

Bak, 100 domain için Plesk lisansı aylık sadece 24$! : http://www.daha.net/parallels-plesk-lisanslari

meqan.org

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam hosting hizmeti verdiğimiz yok sadece sponsor oluyoruz hiç bir şekilde ticari amaç gütmüyoruz.
lütfen sadece yardımcı olucaklar yazsın çok acill !

XenTo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Web Sitemiz Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi Başvurusu Yapmış Bulunmaktadır. Telekomünikasyon Kurumundan Onay Alınana Kadar Satış Yapmayacaktır...
Bilgilerinize Diohost.com

Yazmışsın sitene bi de satış yapmıyoruz diyosun hocam. Eğer bu işi yapacaksan ( sadece tavsiye ) lisanslı bir ürün öneririm . Bölece ne kendini yorarsın ne de kimseyi madur edersin . Karışmak istemedim ama dayanamadım . Sadece eleştiridir.

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben biliyorum sanada seve seve yardım ederim.

[email protected]
forumda crack paylaşmak yasak heralde ben sana unlimited domain crack veririm sen genede phppsakey.dll dosyasını bir hex editor ile aç içindeki [email protected] değerlerinden 2 tane var onları admin mailinle değiştir ve içindeki isim bilgilerini.9.0.1 kullanacağın yere 8.6 kullan.

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben yardım etcem sana.Lisans ücreti çok fazla ve Paralells in aldığı bir önlem yok.Crack çıkarılması çok doğal birşey.Cpanel'in enkompass ın crack i var mı ?Litespeedin crack i var ama kullananlar anında görüntüleniyor.Böyle önlemler alınsaydı kullanılmazdı.Plesk crackli kullanların arkasındayım sonuna kadar.

meqan.org

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam msnini ekledim çok saol hizmet alanlar var evet ama sponsor hesaplar belirttiğim gibi...

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Forumda marez paylaşıma izin verilmemektedir. Bu bir uyarıdır lütfen tekrarlamayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5